Detailní popis produktu
e-Atland 10.11: Silný horský elektrobike pro náročné jezdce Model CRUSSIS e-Atland 10.11 je stvořen pro cyklisty, kteří hledají spolehlivý a odolný stroj, schopný zvládnout náročné horské terény i technické trailové výzvy. Hliníkový rám nabízí ideální kombinaci pevnosti a nízké hmotnosti, což přispívá k výborné ovladatelnosti a stabilitě i na složitých úsecích. Dojezd až 170 km poskytuje výkonná baterie LG Li-Ion 715 Wh (19,88 Ah), která je integrována do rámu, čímž se snižuje těžiště a zvyšuje zároveň stabilita při jízdě. O pohon se stará motor PANASONIC GX Ultimate s výkonem 250 W (MAX 500 W) a točivým momentem 95 Nm, který zajišťuje tichý a plynulý chod s dostatečnou silou pro prudká stoupání i náročné terénní úseky. O pohodlí při jízdě se stará vzduchová vidlice ROCKSHOX FS Psylo Silver RC Solo Air 27,5" BOOST (zdvih 130 mm), která účinně tlumí nerovnosti a zajišťuje jistotu i na kamenitých a rozbitých stezkách. Přesné a spolehlivé řazení zajišťuje přehazovačka SRAM 70 T-Type Eagle (12 rychlostí), která umožňuje hladké a rychlé přepínání převodů. Brzdný systém tvoří hydraulické kotoučové brzdy SHIMANO Deore, poskytující konstantní a silný brzdný výkon nezávisle na povrchu a podmínkách. Díky kombinaci použitých komponentů je CRUSSIS e-Atland 10.11 ideálním e-bikem pro všechny, kteří chtějí zdolávat horské traily s jistotou, komfortem a maximálním výkonem. Ať už vyrážíte na technické stezky, nebo plánujete dlouhé horské výpravy, tento model vás nezklame ani v těch nejnáročnějších situacích.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 27,5" |
|---|---|
| 3D foto: | https://www.crussis.cz/../files/produktove-foto-my2026-import/e-atland-10-11-07.jpg |
| 3D foto mobil: | https://www.crussis.cz/../files/produktove-foto-my2026-import/e-atland-10-11-06.jpg |
| Asistent chůze: | ano |
| Barevná varianta: | Vícebarevné |
| Barevnost: | zelená, hnědá, šedá |
| baterie: | LG Li-Ion 36V / 715 Wh (19,88 Ah) |
| Brzda přední: | SHIMANO Deore BR-MT410, hydraulická, rotor 180 mm |
| Brzda zadní: | SHIMANO Deore BR-MT410, hydraulická, rotor 180 mm |
| Dojezd: | až 170, Zvýšený (150-170 km) |
| Gripy: | CRUSSIS, s objímkou, černé |
| Hlavové složení: | TAPERED 1,5" |
| hmotnost: | Vážení elektrokol neprobíhá podle žádného zavedeného standardu, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí umě |
| Kapacita baterie: | 715 Wh (19,88 Ah) |
| Kategorie elektrokola: | Horská |
| kazeta / vícekolo: | SRAM XS-1270 Eagle T-Type 10-52Z |
| Modelová řada: | 10 |
| Modely: | Atland |
| Motor: | Panasonic GXU |
| nabíječka: | 4 A (součást výbavy) |
| náboj přední: | CRUSSIS disc, průmyslová ložiska, 32D, BOOST pevná osa 15x110 mm |
| náboj zadní: | CRUSSIS disc, kuličková ložiska, 32D, pevná osa 12x148 mm |
| nosnost: | 120 kg |
| ovládání: | PANASONIC LCD panel, barevný displej |
| Pedály: | WELLGO, plast s odrazkou |
| Pláště: | SCHWALBE Wicked Will Evo, Super Ground, Addix Speedgrip, TLE 27,5 x 2,40, bronzové |
| Počet převodů: | 1 x 12 |
| Primární barva - elektrokolo: | šedá |
| Pro koho: | Pro dospělé |
| Průměr kol: | 27,5" |
| Představec: | CRUSSIS AL 50 mm, úhel 0° |
| Přehazovačka: | SRAM 70 T-Type Eagle, 12 rychlostí |
| převodník a kliky: | SRAM T-Type Eagle 38 Z, CRS ISIS 170 mm |
| Ráfky: | CRUSSIS 27,5" disc, dvoustěnné, vložkované, 30 mm |
| Rám: | Alu 6061- velikost rámu 19" |
| Rok: | 2026 |
| Řazení: | SRAM 70 T-Type Eagle |
| Řetěz: | SRAM 70 T-Type, 12 rychlostí |
| řídící jednotka: | Integrovaná v motoru |
| Řídítka: | CRUSSIS AL 31,8 mm, šířka 760 mm |
| Sedlo: | Selle ROYAL |
| sedlová objímka: | CRUSSIS AL, černá 34,9 mm |
| Sedlovka: | X-FUSION MANIC LC 30,9 Ø, teleskopická, zdvih 125 mm |
| Sekundární barva - elektrokolo: | hnědá |
| snímač šlapání: | torzní |
| Terciární barva - elektrokolo: | zelená |
| Umístění motoru: | středový |
| USB port: | USB Micro-B |
| Velikost rámu: | 19, 17, 19 |
| Vidlice: | ROCKSHOX FS Psylo Silver RC Solo Air 27,5" BOOST, zdvih 130 mm |
| Výkon motoru: | PANASONIC GX Ultimate, 250W (MAX 600W) 95 Nm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář