Detailní popis produktu
Hledáte elektrokolo na cestu do práce, nebo na cesty městem? Chcete si zajet na nákup, na oběd, nebo na pěkný nenáročný výlet s kamarády? Pak je e-kolo Crussis e-City 1.19 pro vás jako dělané. Bát se nemusíte ani deště. Součástí výbavy e-kola jsou totiž kromě předního a zadního osvětlení, stojánku a nosiče rovněž blatníky. Sečteno podtrženo, Crussis e-City 1.19 je elektrokolo pro použití v každodenním životě. Elektrokolo pro každého. Pokud byste přesto zatoužili po modelu se silnější baterií, koukněte na e-kolo e-City 1.19-(612 Wh) nebo Vás zajímá jiná barevná varianta? Podívejte se na model e-City 1.20-(459 Wh) / 1.20-(612 Wh).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Městská elektrokola |
|---|---|
| Asistent chůze: | ano |
| Barevná varianta: | Jednobarevné |
| Barevnost: | šedá |
| baterie: | Li-Ion 36V / 459 Wh (12,75 Ah) |
| Brzdy: | TEKTRO V-Brake |
| Displej: | CRUSSIS LED panel, 5 stupňů asistence |
| Dojezd: | Základní (100-150 km), až 100 |
| doplňky: | Blatníky, stojánek, nosič, přední světlo, zadní světlo |
| Gripy: | CRUSSIS ergonomicky tvarované s objímkou |
| Hlavové složení: | Semi 1 1/8 |
| hmotnost: | Vážení elektrokol neprobíhá podle žádného zavedeného standardu, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí umě |
| Kapacita baterie: | 459 Wh (12,75 Ah) |
| Kategorie elektrokola: | Městská |
| kazeta / vícekolo: | BAFANG 250W (MAX 500W), v zadním náboji |
| Modelová řada: | 1 |
| Modely: | City |
| Motor: | Bafang v zadním náboji |
| nabíječka: | 2 A (součást výbavy) |
| náboj přední: | CRUSSIS disc, ložisko věneček, 36D |
| náboj zadní: | Bafang s motorem |
| nosnost: | 120 kg |
| Pedály: | WELLGO, plast s odrazkou |
| Pláště: | KENDA 26x1,75 (559-47), černý |
| Počet převodů: | 1 x 7 |
| Primární barva - elektrokolo: | šedá |
| Pro koho: | Dámské |
| Průměr kol: | 26" |
| Představec: | CRUSSIS Al, 90mm, stavitelný |
| Přehazovačka: | SHIMANO Tourney RD-TY300, 7 rychlost |
| převodník a kliky: | CRUSSIS 42 zubů, 170 mm |
| Ráfky: | CRUSSIS 26", dvoustěnné, vložkované, 19 mm |
| Rám: | Alu 6061- velikost rámu 19" |
| Rok: | 2025 |
| Řazení: | SHIMANO Tourney SL-TX50-7R, 7 rychlostí |
| Řetěz: | KMC Z7 |
| řídící jednotka: | sínusová |
| Řídítka: | CRUSSIS AL 25,4 mm, šířka 620 mm |
| sedlová objímka: | CRUSSIS s RU AL, černá 31,8 mm |
| Sedlovka: | CRUSSIS se zámkem, 31,6, 350 mm |
| snímač šlapání: | otáčkový (magnetový) |
| Umístění motoru: | v zadním náboji |
| USB port: | ne |
| Velikost rámu: | 19, 17, 19 |
| Vidlice: | SR-SUNTOUR CR85-V 26", NO LOCK |
| Výkon motoru: | Bafang |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář