Varianta: e-Country 10.11-(715 Wh) (15)
skladem ihned
(>5 ks)
E-COUNTRY 10.11--715 WH- -15-
EAN: 8595640732425
69 990 Kč
Varianta: e-Country 10.11-(715 Wh) (17)
skladem ihned
(>5 ks)
E-COUNTRY 10.11--715 WH- -17-
EAN: 8595640732432
69 990 Kč
Detailní popis produktu
e-Country 10.11: Praktické městské elektrokolo pro každodenní rutinu i nevšední zážitky Model CRUSSIS e-Country 10.11 je vhodný pro jezdce, kteří hledají spolehlivý a pohodlný e-bike do městského provozu i na víkendové výlety. Díky konstrukci elektrokola získáte pohodlné nasedání a sesedání, dobrou stabilitu a snadné ovládání, a to i v hustém provozu nebo na různorodých površích. O energii se stará baterie LG Li-Ion 715 Wh (19,88 Ah), která poskytuje dostatečný dojezd pro delší trasy (až 170 km) bez obav z častého dobíjení. Baterie je elegantně integrovaná do rámu, což snižuje těžiště a zlepšuje ovladatelnost kola. Vzduchová vidlice ROCKSHOX Recon Silver RL Solo Air 27,5" (zdvih 100 mm) tlumí nerovnosti a dodává jistotu při jízdě po rozbitých površích. Motor PANASONIC GX Ultimate (250 W, MAX 600 W, 95 Nm) nabízí rovnoměrnou a tichou asistenci, díky níž zvládnete pohodlně i kopcovité úseky nebo svižnější jízdu městem. Převodový systém tvoří přehazovačka SRAM 70 T-Type Eagle (12 rychlostí), která umožňuje plynulé a přesné řazení v různých podmínkách. Hydraulické kotoučové brzdy SHIMANO Deore zajišťují spolehlivou brzdnou sílu a bezpečné zastavení. Robustní rám a dobře zvolené komponenty zaručují odolnost a stabilitu, díky čemuž je model CRUSSIS e-Country 10.11 ideálním partnerem pro jezdce, kteří chtějí praktickou mobilitu spojit s pohodlnou a bezpečnou jízdou po městě i okolních trasách.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Městská elektrokola |
|---|---|
| 3D foto: | https://www.crussis.cz/../files/produktove-foto-my2026-import/e-country-10-11-07.jpg |
| 3D foto mobil: | https://www.crussis.cz/../files/produktove-foto-my2026-import/e-country-10-11-06.jpg |
| Asistent chůze: | ano |
| Barevná varianta: | Jednobarevné |
| Barevnost: | hnědá |
| baterie: | LG Li-Ion 36V / 715 Wh (19,88 Ah) |
| Brzda přední: | SHIMANO Deore BR-MT410, hydraulická, rotor 180 mm |
| Brzda zadní: | SHIMANO Deore BR-MT410, hydraulická, rotor 180 mm |
| Dojezd: | až 170, Zvýšený (150-170 km) |
| doplňky: | Blatníky, nosič s MIK systémem |
| Gripy: | CRUSSIS ergonomicky tvarované s objímkou |
| Hlavové složení: | TAPERED 1,5" |
| hmotnost: | Vážení elektrokol neprobíhá podle žádného zavedeného standardu, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí umě |
| Kapacita baterie: | 715 Wh (19,88 Ah) |
| Kategorie elektrokola: | Městská |
| kazeta / vícekolo: | SRAM XS-1270 Eagle T-Type 10-52Z |
| Modelová řada: | 10 |
| Modely: | Country |
| Motor: | Panasonic GXU |
| nabíječka: | 4 A (součást výbavy) |
| náboj přední: | CRUSSIS disc, průmyslová ložiska, 32D, BOOST pevná osa 15x110 mm |
| náboj zadní: | CRUSSIS disc, kuličková ložiska, 32D, pevná osa 12x148 mm |
| nosnost: | 120 kg |
| ovládání: | PANASONIC LCD panel, barevný displej |
| Pedály: | WELLGO City, plast s odrazkou |
| Pláště: | SCHWALBE Johnny Watts LR Performance 27,5 x 2,35 |
| Počet převodů: | 1 x 12 |
| Primární barva - elektrokolo: | hnědá |
| Pro koho: | Pro dospělé |
| Průměr kol: | 27,5" |
| Přední světlo: | SUPERNOVA Mini 3 Pro, 1050 lm |
| Představec: | CRUSSIS AL 45 mm, stavitelný |
| Přehazovačka: | SRAM 70 T-Type Eagle, 12 rychlostí |
| převodník a kliky: | SRAM T-Type Eagle 38 Z, CRS ISIS 170 mm |
| Ráfky: | CRUSSIS 27,5" disc, dvoustěnné, vložkované, 30 mm |
| Rám: | Alu 6061- velikost rámu 19", Alu 6061- velikost rámu 17", Alu 6061- velikost rámu 15" |
| Rok: | 2026 |
| Řazení: | SRAM 70 T-Type Eagle |
| Řetěz: | SRAM 70 T-Type, 12 rychlostí |
| řídící jednotka: | Integrovaná v motoru |
| Řídítka: | CRUSSIS AL 31,8 mm, šířka 720 mm |
| Sedlo: | Selle ROYAL |
| sedlová objímka: | CRUSSIS AL, černá 34,9 mm |
| Sedlovka: | X-FUSION MANIC LC 30,9 Ø, teleskopická, zdvih 100 mm |
| snímač šlapání: | torzní |
| Umístění motoru: | středový |
| USB port: | USB Micro-B |
| Velikost rámu: | 15, 17, 19, 19, 17, 15 |
| Vidlice: | ROCKSHOX Recon Silver RL Solo Air 27,5" BOOST, zdvih 100 mm, uzamykatelná z vidlice |
| Výkon motoru: | PANASONIC GX Ultimate, 250W (MAX 600W) 95 Nm |
| Zadní světlo: | SUPERNOVA TL3 Z PRO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář