Detailní popis produktu
CRUSSIS e-Country 7.11: Pohodlně do práce i na nákup e-Country 7.11-(513 Wh) je elektrokolo navržené pro klidnou a pohodlnou jízdu po městě i na lehkých výletech. Díky nízko položenému rámu se snadno ovládá a je dobře přístupné i při častém zastavování – ideální volba pro denní přesuny nebo volnočasové jízdy. Středový motor PANASONIC GX Power Plus s krouticím momentem 75 Nm podporuje plynulé šlapání a oceníte ho hlavně při jízdě do kopce nebo se zátěží. Energii dodává baterie LG Li-Ion 513 Wh (14,25 Ah), se kterou zvládnete trasy dlouhé až 130 km, v závislosti na zvoleném režimu asistence. Odpružená vidlice SUNTOUR XCM32 NLO tlumí vibrace z nerovností a spolu s plášti SCHWALBE Johny Watts LR Performance přispívá k celkovému komfortu. Elektrokolo je vybaveno hydraulickými brzdami SHIMANO BR-MT200, které reagují rychle a přesně i za nepříznivého počasí. Pohon zajišťuje 8rychlostní sada SHIMANO Acera, která pokrývá běžné potřeby městského provozu i mírně členité krajiny. Na barevném LCD displeji PANASONIC uvidíte informace o rychlosti, dojezdu i nastavené asistenci přehledně během jízdy. e-Country 7.11-(513 Wh) je spolehlivý společník na každodenní trasy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Městská elektrokola |
|---|---|
| 3D foto: | https://www.crussis.cz/../files/produktove-foto-my2026-import/e-country-7-11-07.jpg |
| 3D foto mobil: | https://www.crussis.cz/../files/produktove-foto-my2026-import/e-country-7-11-06.jpg |
| Asistent chůze: | ano |
| Barevná varianta: | Jednobarevné |
| Barevnost: | červená |
| baterie: | LG Li-Ion 36V / 513 Wh (14,25 Ah) |
| Brzda přední: | SHIMANO BR-MT200, hydraulická, rotor 180 mm |
| Brzda zadní: | SHIMANO BR-MT200, hydraulická, rotor 160 mm |
| Dojezd: | Základní (100-150 km), až 130 |
| doplňky: | Blatníky, nosič s MIK systémem |
| Gripy: | CRUSSIS ergonomicky tvarované s objímkou |
| Hlavové složení: | SEMI 1 1/8" |
| hmotnost: | Vážení elektrokol neprobíhá podle žádného zavedeného standardu, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí umě |
| Kapacita baterie: | 513 Wh (14,25 Ah) |
| Kategorie elektrokola: | Městská |
| kazeta / vícekolo: | SHIMANO CS-HG31, 8 rychlostí |
| Modelová řada: | 7 |
| Modely: | Country |
| Motor: | Panasonic GXPP |
| nabíječka: | 2 A (součást výbavy) |
| Náboje: | CRUSSIS disc, ložisko věneček, 32D |
| nosnost: | 120 kg |
| ovládání: | PANASONIC LCD panel, barevný displej |
| Pedály: | WELLGO City, plast s odrazkou |
| Pláště: | SCHWALBE Johnny Watts LR Performance 27,5 x 2,35 |
| Počet převodů: | 1 x 8 |
| Primární barva - elektrokolo: | červená |
| Pro koho: | Pro dospělé |
| Průměr kol: | 27,5" |
| Přední světlo: | LITEMOVE SE-70, 70 lux |
| Představec: | CRUSSIS AL 60 mm, úhel 15° |
| Přehazovačka: | SHIMANO Acera RD-M360-L, 8 rychlostí |
| převodník a kliky: | Prowheel 38 Z, CRS 170 mm |
| Ráfky: | CRUSSIS 27,5" disc, dvoustěnné, vložkované, 30 mm |
| Rám: | Alu 6061- velikost rámu 19", Alu 6061- velikost rámu 17" |
| Rok: | 2026 |
| Řazení: | SHIMANO SL-M310, 8 rychlostí |
| Řetěz: | KMC X8 |
| řídící jednotka: | Integrovaná v motoru |
| Řídítka: | CRUSSIS AL 31,8 mm, šířka 680 mm |
| Sedlo: | Selle ROYAL |
| sedlová objímka: | CRUSSIS s RU AL, černá 34,9 mm |
| Sedlovka: | CRUSSIS se zámkem, 30,9 Ø, 350 mm |
| snímač šlapání: | torzní |
| Umístění motoru: | středový |
| USB port: | USB Micro-B |
| Velikost rámu: | 15, 17, 19, 19, 17 |
| Vidlice: | SR-Suntour XCM32 NLO DS 27,5", zdvih 100 mm, uzamykatelná z vidlice |
| Výkon motoru: | PANASONIC GX Power Plus, 250W (MAX 450W) 75 Nm |
| Zadní světlo: | LITEMOVE TX302, integrované v nosiči |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář