Detailní popis produktu
e-Country full 10.11 – Celoodpružená mobilita pro město i do přírody Zažijte pohodlí, stabilitu a výkon s modelem CRUSSIS e-Country full 10.11 – celoodpruženým elektrokolem, které je jako stvořené pro pohodové výlety i každodenní cesty. Rám s nízkým nástupem usnadňuje nasedání i sesedání, což ocení nejen rekreační jezdci, ale i ti, kdo hledají komfort v každé situaci. O spolehlivý pohon se stará středový motor PANASONIC GX Ultimate (250 W, MAX 600 W, 95 Nm), který zajišťuje plynulý a silný záběr při jízdě do kopce i po rovině. Díky přirozenému projevu se jízda stává příjemně plynulou a tichou. Energii dodává integrovaná baterie LG Li-Ion 715 Wh (19,88 Ah), která umožní plánovat trasy vzdálené až 170 km na jedno nabití. Celoodpružený rám spolu s vzduchovou vidlicí ROCKSHOX Recon Silver RL Solo Air 27,5" (zdvih 100 mm) a zadním tlumičem ROCKSHOX SUPER DELUXE Select R výborně pohlcuje vibrace z nerovností – ať už jedete po lesní cestě, cyklostezce nebo městské dlažbě. Výsledkem je hladká, pohodlná jízda i na delších trasách. Přesné řazení zajišťuje přehazovačka SRAM 70 T-Type Eagle s 12 rychlostmi, zatímco hydraulické kotoučové brzdy SHIMANO Deore poskytují jistotu za všech podmínek. O informační přehled se postará barevný LCD displej PANASONIC, který zobrazuje všechny důležité jízdní údaje přehledně a v reálném čase. O stabilní kontakt s terénem se starají pláště SCHWALBE Johnny Watts, které poskytují jistotu na asfaltu i nezpevněném povrchu, a teleskopická sedlovka X-FUSION MANIC přidává další vrstvu komfortu při nastupování i jízdě z kopce. CRUSSIS e-Country full 10.11 je elektrokolem pro každého, kdo hledá spojení pohodlí, výkonu a všestrannosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | celoodpružená elektrokola |
|---|---|
| 3D foto: | https://www.crussis.cz/../files/produktove-foto-my2026-import/e-country-full-10-11-07.jpg |
| 3D foto mobil: | https://www.crussis.cz/../files/produktove-foto-my2026-import/e-country-full-10-11-06.jpg |
| Asistent chůze: | ano |
| Barevná varianta: | Jednobarevné |
| Barevnost: | krémová |
| baterie: | LG Li-Ion 36V / 715 Wh (19,88 Ah) |
| Brzda přední: | SHIMANO Deore BR-MT410, hydraulická, rotor 180 mm |
| Brzda zadní: | SHIMANO Deore BR-MT410, hydraulická, rotor 180 mm |
| Dojezd: | až 170, Zvýšený (150-170 km) |
| doplňky: | Blatníky, nosič s MIK systémem |
| Gripy: | CRUSSIS, s objímkou, černé |
| Hlavové složení: | TAPERED 1,5" |
| hmotnost: | Vážení elektrokol neprobíhá podle žádného zavedeného standardu, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí umě |
| Kapacita baterie: | 715 Wh (19,88 Ah) |
| Kategorie elektrokola: | Celoodpružená*Horská*Městská |
| kazeta / vícekolo: | SRAM XS-1270 Eagle T-Type 10-52Z |
| Modelová řada: | 10 |
| Modely: | Country full |
| Motor: | Panasonic GXU |
| nabíječka: | 4 A (součást výbavy) |
| náboj přední: | CRUSSIS disc, průmyslová ložiska, 32D, BOOST pevná osa 15x110 mm |
| náboj zadní: | CRUSSIS disc, kuličková ložiska, 32D, pevná osa 12x148 mm |
| nosnost: | 120 kg |
| ovládání: | PANASONIC LCD panel, barevný displej |
| Pedály: | WELLGO, plast s odrazkou |
| Pláště: | SCHWALBE Johnny Watts LR Performance 27,5 x 2,35 |
| Počet převodů: | 1 x 12 |
| Primární barva - elektrokolo: | krémová |
| Pro koho: | Pro dospělé |
| Průměr kol: | 27,5" |
| Přední světlo: | SUPERNOVA Mini 3 Pro, 1050 lm |
| Představec: | CRUSSIS AL 45 mm, úhel 0° |
| Přehazovačka: | SRAM 70 T-Type Eagle, 12 rychlostí |
| převodník a kliky: | SRAM T-Type Eagle 38 Z, CRS ISIS 170 mm |
| Ráfky: | CRUSSIS 27,5" disc, dvoustěnné, vložkované, 30 mm |
| Rám: | Alu 6061- velikost rámu 19,5", Alu 6061- velikost rámu 17,5" |
| Rok: | 2026 |
| Řazení: | SRAM 70 T-Type Eagle |
| Řetěz: | SRAM 70 T-Type, 12 rychlostí |
| řídící jednotka: | Integrovaná v motoru |
| Řídítka: | CRUSSIS AL 31,8 mm, šířka 720 mm |
| Sedlo: | Selle ROYAL |
| sedlová objímka: | CRUSSIS AL, černá 34,9 mm |
| Sedlovka: | X-FUSION MANIC 30,9 Ø, teleskopická, zdvih 100 mm |
| snímač šlapání: | torzní |
| Umístění motoru: | středový |
| USB port: | USB Micro-B |
| Velikost rámu: | 17,5, 19,5, 19,5, 17,5 |
| Vidlice: | ROCKSHOX Recon Silver RL Solo Air 27,5" BOOST, zdvih 100 mm, uzamykatelná z vidlice |
| Výkon motoru: | PANASONIC GX Ultimate, 250W (MAX 600W) 95 Nm |
| Zadní světlo: | SUPERNOVA TL3 Z PRO |
| zadní tlumič: | ROCKSHOX SUPER DELUXE Select R, 145x35 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář