Varianta: e-Cross 7.11-(715 Wh) (18)
skladem ihned
(>5 ks)
E-CROSS 7.11--715 WH- -18-
EAN: 8595640731312
47 990 Kč
Varianta: e-Cross 7.11-(715 Wh) (20)
skladem ihned
(>5 ks)
E-CROSS 7.11--715 WH- -20-
EAN: 8595640731329
47 990 Kč
Detailní popis produktu
CRUSSIS e-Cross 7.11: Plynule různorodou krajinou e-Cross 7.11-(715 Wh) je krosové elektrokolo, které dobře poslouží všem, kdo hledají spolehlivý stroj pro každodenní ježdění i víkendové výlety. Svou konstrukcí se hodí pro široké spektrum jezdců – bez ohledu na to, jestli míříte na cyklostezku, asfalt nebo polní cestu. Středový motor PANASONIC GX Power Plus nabídne vyváženou podporu s točivým momentem 75 Nm – oceníte ji hlavně při delších stoupáních. Energii zajišťuje baterie LG Li-Ion 715 Wh (19,88 Ah), která vystačí až na 170 km v závislosti na terénu a zvoleném režimu. Odpružená vidlice SUNTOUR NEX HLO DS 700c pomůže vyrovnat nerovnosti a zajistí plynulý chod na různých površích. K tomu hydraulické kotoučové brzdy SHIMANO BR-MT200, které poskytují jistotu při brzdění za sucha i v dešti. Přehazovačka SHIMANO Alivio s 9 rychlostmi umožňuje snadné přepínání mezi jednotlivými převody, a na barevném LCD displeji PANASONIC máte po ruce všechny důležité informace o jízdě a stavu baterie. e-Cross 7.11-(715 Wh) je praktický společník na každodenní ježdění do práce i delší trasy. Vyvážené jízdní vlastnosti a osvědčené komponenty z něj dělají volbu pro ty, kdo chtějí jezdit pravidelně a pohodlně.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krosová elektrokola |
|---|---|
| 3D foto: | https://www.crussis.cz/../files/produktove-foto-my2026-import/e-cross-7-11-07.jpg |
| 3D foto mobil: | https://www.crussis.cz/../files/produktove-foto-my2026-import/e-cross-7-11-06.jpg |
| Asistent chůze: | ano |
| Barevná varianta: | Jednobarevné |
| Barevnost: | modrá |
| baterie: | LG Li-Ion 36V / 715 Wh (19,88 Ah) |
| Brzda přední: | SHIMANO BR-MT200, hydraulická, rotor 180 mm |
| Brzda zadní: | SHIMANO BR-MT200, hydraulická, rotor 160 mm |
| Dojezd: | až 170, Zvýšený (150-170 km) |
| Gripy: | CRUSSIS ergonomicky tvarované s objímkou |
| Hlavové složení: | SEMI 1 1/8" |
| hmotnost: | Vážení elektrokol neprobíhá podle žádného zavedeného standardu, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí umě |
| Kapacita baterie: | 715 Wh (19,88 Ah) |
| Kategorie elektrokola: | Krosová |
| kazeta / vícekolo: | SHIMANO CS-HG200-9, 9 rychlostí |
| Modelová řada: | 7 |
| Modely: | Cross |
| Motor: | Panasonic GXPP |
| nabíječka: | 3 A (součást výbavy) |
| Náboje: | CRUSSIS disc, ložisko věneček, 32D |
| nosnost: | 120 kg |
| ovládání: | PANASONIC LCD panel, barevný displej |
| Pedály: | WELLGO, plast s odrazkou |
| Pláště: | SCHWALBE Smart Sam 28 x 1,75 |
| Počet převodů: | 1 x 9 |
| Primární barva - elektrokolo: | modrá |
| Pro koho: | Pro dospělé |
| Průměr kol: | 28" |
| Představec: | CRUSSIS AL 80 mm, úhel 15° |
| Přehazovačka: | SHIMANO Alivio RD-M3100-SGS, 9 rychlostí |
| převodník a kliky: | Panasonic 38 Z, CRS 170 mm |
| Ráfky: | CRUSSIS 28" disc, dvoustěnné, vložkované, 19 mm |
| Rám: | Alu 6061- velikost rámu 18", Alu 6061- velikost rámu 20", Alu 6061- velikost rámu 22" |
| Rok: | 2026 |
| Řazení: | SHIMANO Alivio SL-M3100, 9 rychlostí |
| Řetěz: | KMC X9 |
| řídící jednotka: | Integrovaná v motoru |
| Řídítka: | CRUSSIS AL 31,8 mm, šířka 700 mm |
| Sedlo: | Selle ROYAL |
| sedlová objímka: | CRUSSIS s RU AL, černá 34,9 mm |
| Sedlovka: | CRUSSIS se zámkem, 30,9 Ø, 350 nebo 400 mm |
| snímač šlapání: | torzní |
| Umístění motoru: | středový |
| USB port: | USB Micro-B |
| Velikost rámu: | 18, 20, 18, 20, 22, 22 |
| Vidlice: | SR-Suntour NEX HLO DS 700C", zdvih 63 mm, uzamykatelná z vidlice |
| Výkon motoru: | PANASONIC GX Power Plus, 250W (MAX 450W) 75 Nm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář