Detailní popis produktu
CRUSSIS e-Gordo 7.11-(715 Wh): Vstupte do světa trekingu s kombinací lehkosti a výkonu! Vyrazte vstříc novým zážitkům s elektrokolem, které zvládne městské ulice i polní cesty s naprostou samozřejmostí. CRUSSIS e-Gordo 7.11-(715 Wh) je spolehlivým společníkem pro každodenní dojíždění i víkendové výlety. Moderní design v decentní kombinaci barev podtrhuje jeho všestrannost a důraz na praktičnost. Díky hydraulickým brzdám SHIMANO BR-MT200 a pevným plášťům SCHWALBE Energizer Active Plus si udržíte jistotu a stabilitu i na méně upraveném povrchu. Srdcem elektrokola je motor PANASONIC GX Power Plus s výkonem 75 Nm, napájený výkonnou baterií LG Li-Ion 715 Wh (19,88 Ah). Na jedno nabití ujede až 170 km, což z něj činí ideální volbu pro delší cesty bez nutnosti častého dobíjení. Pohodlí zajišťuje odpružená a uzamykatelná vidlice SUNTOUR NEX HLO DS 700c, která výborně tlumí nerovnosti a zvyšuje komfort i na delších trasách. Díky přehazovačce SHIMANO Acera RD-M360-L s 8 rychlostmi přizpůsobíte převody terénu nebo vlastnímu tempu. Barevný LCD displej PANASONIC vám vždy zobrazí klíčové údaje – rychlost, stav baterie, dojezd a další. S elektrokolem e-Gordo 7.11-(715 Wh) získáte ideální kombinaci pohodlí, výkonu a praktičnosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krosová elektrokola |
|---|---|
| 3D foto: | https://www.crussis.cz/../files/produktove-foto-my2026-import/e-gordo-7-11-07.jpg |
| 3D foto mobil: | https://www.crussis.cz/../files/produktove-foto-my2026-import/e-gordo-7-11-06.jpg |
| Asistent chůze: | ano |
| Barevná varianta: | Jednobarevné |
| Barevnost: | šedá, černá |
| baterie: | LG Li-Ion 36V / 715 Wh (19,88 Ah) |
| Brzda přední: | SHIMANO BR-MT200, hydraulická, rotor 180 mm |
| Brzda zadní: | SHIMANO BR-MT200, hydraulická, rotor 160 mm |
| Dojezd: | až 170, Zvýšený (150-170 km) |
| doplňky: | Blatníky, nosič s MIK systémem |
| Gripy: | CRUSSIS ergonomicky tvarované s objímkou |
| Hlavové složení: | SEMI 1 1/8" |
| hmotnost: | Vážení elektrokol neprobíhá podle žádného zavedeného standardu, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí umě |
| Kapacita baterie: | 715 Wh (19,88 Ah) |
| Kategorie elektrokola: | Treková |
| kazeta / vícekolo: | SHIMANO CS-HG31, 8 rychlostí |
| Modelová řada: | 7 |
| Modely: | Gordo |
| Motor: | Panasonic GXPP |
| nabíječka: | 3 A (součást výbavy) |
| Náboje: | CRUSSIS disc, ložisko věneček, 32D |
| nosnost: | 120 kg |
| ovládání: | PANASONIC LCD panel, barevný displej |
| Pedály: | WELLGO, plast s odrazkou |
| Pláště: | SCHWALBE Energizer Active Plus 28 x 2,00 |
| Počet převodů: | 1 x 8 |
| Primární barva - elektrokolo: | šedá |
| Pro koho: | Pro dospělé |
| Průměr kol: | 28" |
| Přední světlo: | LITEMOVE SE-70, 70 lux |
| Představec: | CRUSSIS AL 80 mm, úhel 15° |
| Přehazovačka: | SHIMANO Acera RD-M360-L, 8 rychlostí |
| převodník a kliky: | Panasonic 38 Z, CRS 170 mm |
| Ráfky: | CRUSSIS 28" disc, dvoustěnné, vložkované, 19 mm |
| Rám: | Alu 6061- velikost rámu 18", Alu 6061- velikost rámu 20" |
| Rok: | 2026 |
| Řazení: | SHIMANO SL-M310, 8 rychlostí |
| Řetěz: | KMC X8 |
| řídící jednotka: | Integrovaná v motoru |
| Řídítka: | CRUSSIS AL 31,8 mm, šířka 700 mm |
| Sedlo: | Selle ROYAL |
| sedlová objímka: | CRUSSIS s RU AL, černá 34,9 mm |
| Sedlovka: | CRUSSIS se zámkem, 30,9 Ø, 350 nebo 400 mm |
| Sekundární barva - elektrokolo: | černá |
| snímač šlapání: | torzní |
| Umístění motoru: | středový |
| USB port: | USB Micro-B |
| Velikost rámu: | 18, 20, 18, 20 |
| Vidlice: | SR-Suntour NEX HLO DS 700C", zdvih 63 mm, uzamykatelná z vidlice |
| Výkon motoru: | PANASONIC GX Power Plus, 250W (MAX 450W) 75 Nm |
| Zadní světlo: | LITEMOVE TX302, integrované v nosiči |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář