Detailní popis produktu
CRUSSIS e-Guera 7.11-(715 Wh): Jistota a pohodlí pro každou terénní jízdu! Vydejte se do přírody s elektrokolem, které spojuje sportovní výkon, komfort a atraktivní design. Díky hydraulickým brzdám SHIMANO BR-MT200 a osvědčeným plášťům SCHWALBE SMART SAM PERFORMANCE získáte jistotu a kontrolu i v náročném terénu. O spolehlivou podporu při stoupání i delších výletech se postará motor PANASONIC GX Power Plus s točivým momentem 75 Nm, napájený baterií LG Li-Ion 715 Wh (19,88 Ah). Dojezd až 170 km na jedno nabití vám umožní objevovat lesní traily i kopcovité krajiny bez obav z vybití. Pro pohodlnou jízdu v terénu i na zpevněných cestách je kolo vybaveno odpruženou vidlicí SUNTOUR XCM32 NLO DS 27,5"; se zdvihem 100 mm a možností uzamčení. Přesné řazení zajišťuje přehazovačka SHIMANO Alivio s 9 rychlostmi, takže si snadno přizpůsobíte jízdu aktuálním podmínkám. Veškeré důležité informace přehledně zobrazí barevný LCD displej PANASONIC – ať už sledujete aktuální rychlost, dojezd nebo stav baterie. S elektrokolem e-Guera 7.11-(715 Wh) se můžete s důvěrou vydat do hor i lesních cest. Užijte si každou jízdu naplno – s výbavou, která vás nezklame.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 27,5" |
|---|---|
| 3D foto: | https://www.crussis.cz/../files/produktove-foto-my2026-import/e-guera-7-11-07.jpg |
| 3D foto mobil: | https://www.crussis.cz/../files/produktove-foto-my2026-import/e-guera-7-11-06.jpg |
| Asistent chůze: | ano |
| Barevná varianta: | Jednobarevné |
| Barevnost: | růžová |
| baterie: | LG Li-Ion 36V / 715 Wh (19,88 Ah) |
| Brzda přední: | SHIMANO BR-MT200, hydraulická, rotor 180 mm |
| Brzda zadní: | SHIMANO BR-MT200, hydraulická, rotor 160 mm |
| Dojezd: | až 170, Zvýšený (150-170 km) |
| Gripy: | CRUSSIS, s objímkou, černé |
| Hlavové složení: | SEMI 1 1/8" |
| hmotnost: | Vážení elektrokol neprobíhá podle žádného zavedeného standardu, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí umě |
| Kapacita baterie: | 715 Wh (19,88 Ah) |
| Kategorie elektrokola: | Horská |
| kazeta / vícekolo: | SHIMANO CS-HG200-9, 9 rychlostí |
| Modelová řada: | 7 |
| Modely: | Guera |
| Motor: | Panasonic GXPP |
| nabíječka: | 3 A (součást výbavy) |
| Náboje: | CRUSSIS disc, ložisko věneček, 32D |
| nosnost: | 120 kg |
| ovládání: | PANASONIC LCD panel, barevný displej |
| Pedály: | WELLGO, plast s odrazkou |
| Pláště: | SCHWALBE Smart Sam Performance 27,5 x 2,35 |
| Počet převodů: | 1 x 9 |
| Primární barva - elektrokolo: | růžová |
| Pro koho: | Pro dospělé |
| Průměr kol: | 27,5" |
| Představec: | CRUSSIS AL 50 mm, úhel 7° |
| Přehazovačka: | SHIMANO Alivio RD-M3100-SGS, 9 rychlostí |
| převodník a kliky: | Panasonic 38 Z, CRS 170 mm |
| Ráfky: | CRUSSIS 27,5" disc, dvoustěnné, vložkované, 30 mm |
| Rám: | Alu 6061- velikost rámu 17" |
| Rok: | 2026 |
| Řazení: | SHIMANO Alivio SL-M3100, 9 rychlostí |
| Řetěz: | KMC X9 |
| řídící jednotka: | Integrovaná v motoru |
| Řídítka: | CRUSSIS AL 31,8 mm, šířka 720 mm |
| Sedlo: | Selle ROYAL |
| sedlová objímka: | CRUSSIS s RU AL, černá 34,9 mm |
| Sedlovka: | CRUSSIS se zámkem, 30,9 Ø, 350 mm |
| snímač šlapání: | torzní |
| Umístění motoru: | středový |
| USB port: | USB Micro-B |
| Velikost rámu: | 17, 19, 17 |
| Vidlice: | SR-Suntour XCM32 NLO DS 27,5", zdvih 100 mm, uzamykatelná z vidlice |
| Výkon motoru: | PANASONIC GX Power Plus, 250W (MAX 450W) 75 Nm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář