Detailní popis produktu
Objevte elektrokolo s nízkým nástupem ONE-Cross Low 7.10-(720 Wh): Spojení elegance a výkonu! Vstupte do světa cyklistiky s elektrokolem ONE-Cross Low 7.10-(720 Wh), které kombinuje moderní design s praktičností. Díky nízkému nástupu a rámovým velikostem 16" a 18" nabízí toto elektrokolo nejen snadné nastupování, ale i komfortní a stylovou jízdu. Jeho čistý šedo-černý design nejen upoutá pozornost, ale také poskytne elegantní vzhled na každém výletu. Díky brzdám SHIMANO BR-MT200 můžete očekávat precizní a spolehlivé brzdění v jakémkoli terénu. Středový motor PANASONIC GX Power Plus s točivým momentem 75 Nm vám poskytne potřebnou sílu a dynamiku. S baterií Li-Ion 36V / 720 Wh (20 Ah) a skvělým dojezdem až 170 km si můžete užít výlety bez obav o vybití baterie. Tento model je vybaven barevným LCD displejem PANASONIC, který vám poskytuje jasné a snadno čitelné informace o stavu baterie a dalších klíčových údajích. Přehazovačka SHIMANO Alivio s 9 rychlostmi vám umožní snadné přizpůsobení rychlosti podle terénu, zatímco pláště SCHWALBE Smart Sam 28" a vidlice SUNTOUR NEX HLO DS 700c zajišťují vynikající pohodlí a trakci na různých typech povrchů. Elektrokolo ONE-Cross Low 7.10-(720 Wh) nabízí víc než jen jízdu – je to zážitek. Spojuje elegantní design s pokročilou technologií a výkonem, který přivede vaše cyklistická dobrodružství na novou úroveň. Připravte se otevřít nové horizonty a objevte svět elektrokol s tímto výjimečným modelem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krosová elektrokola |
|---|---|
| Asistent chůze: | ano |
| Barevná varianta: | Jednobarevné |
| Barevnost: | šedá, černá |
| baterie: | LG Li-Ion 36V / 720 Wh (20 Ah) |
| Brzda přední: | SHIMANO BR-MT200, hydraulická, rotor 180 mm |
| Brzda zadní: | SHIMANO BR-MT200, hydraulická, rotor 160 mm |
| Displej: | PANASONIC LCD panel, barevný displej |
| Dojezd: | až 170, Zvýšený (150-170 km) |
| Gripy: | CRUSSIS, 100% silikon |
| Hlavové složení: | SEMI 1 1/8" |
| hmotnost: | Vážení elektrokol neprobíhá podle žádného zavedeného standardu, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí umě |
| Kapacita baterie: | 720 Wh (20 Ah) |
| Kategorie elektrokola: | Krosová |
| kazeta / vícekolo: | SHIMANO CS-HG200-9, 9 rychlostí |
| Modelová řada: | 7 |
| Modely: | Cross low |
| Motor: | Panasonic GXPP |
| nabíječka: | 4 A (součást výbavy) |
| Náboje: | CRUSSIS disc, kuličková ložiska, 32D |
| nosnost: | 120 kg |
| Pedály: | WELLGO, alu s odrazkou |
| Pláště: | SCHWALBE Smart Sam 28 x 1,75 |
| Počet převodů: | 1 x 9 |
| Primární barva - elektrokolo: | šedá |
| Průměr kol: | 28" |
| Představec: | CRUSSIS AL 60 mm, úhel 15° |
| Přehazovačka: | SHIMANO Alivio RD-M3100-SGS, 9 rychlostí |
| převodník a kliky: | Panasonic 38 zubů, CRS 170 mm |
| Ráfky: | CRUSSIS 28" disc, dvoustěnné, vložkované, 19 mm |
| Rám: | Alu 6061- velikost rámu 16" |
| Rok: | 2025 |
| Řazení: | SHIMANO Alivio SL-M3100, 9 rychlostí |
| Řetěz: | KMC X9 |
| řídící jednotka: | Integrovaná v motoru |
| Řídítka: | CRUSSIS AL 31,8 mm, šířka 680 mm |
| Sedlo: | Selle ROYAL |
| sedlová objímka: | CRUSSIS s RU AL, černá 34,9 mm |
| Sedlovka: | CRUSSIS se zámkem, 30,9 Ø, 350 mm |
| Sekundární barva - elektrokolo: | černá |
| snímač šlapání: | torzní |
| Umístění motoru: | středový |
| USB port: | USB Micro-B |
| Velikost rámu: | 16, 16, 18 |
| Vidlice: | SR-Suntour NEX HLO DS 700C", zdvih 63 mm, uzamykatelná z vidilice |
| Výkon motoru: | PANASONIC GX Power Plus, 250W (MAX 450W) 75 Nm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář