Varianta: ONE-Cross low 9.11-(715 Wh) (16)
skladem ihned
(>5 ks)
ONE-CROSS LOW 9.11--715 WH- -16-
EAN: 8595640732029
55 990 Kč
Varianta: ONE-Cross low 9.11-(715 Wh) (18)
skladem ihned
(>5 ks)
ONE-CROSS LOW 9.11--715 WH- -18-
EAN: 8595640732036
55 990 Kč
Detailní popis produktu
ONE-Cross low 9.11: Objevte svobodu a univerzálnost s krosovým elektrokolem nové generace Krosové elektrokolo CRUSSIS ONE-Cross low 9.11 je ideálním společníkem pro vaše každodenní výlety i delší výpravy do přírody. Základem je odolný a lehký hliníkový rám, který zajišťuje pohodlný posed a jistotu při jízdě na různorodém terénu. Srdcem kola je kvalitní baterie LG Li-Ion 715 Wh (19,88 Ah), která vám poskytne dostatek energie i na delší trasy bez nutnosti častého dobíjení. Výkonný motor PANASONIC GX Ultimate (250 W) umožňuje plynulou a tichou jízdu, ať už se vydáte do města nebo na krosové stezky. Design kola je zaměřený na praktičnost i styl – elegantní integrace baterie do rámu udržuje nízké těžiště a lepší ovladatelnost. E-bike je osazen komponenty, které garantují spolehlivost a komfort, včetně hydraulických brzd SHIMANO Deore a převodového systému SRAM, který zvládne i náročnější stoupání. ONE-Cross low 9.11 vám otevírá nové možnosti – plynule a jistě zvládne asfalt i nezpevněné cesty, takže si můžete užít jízdu kdekoliv. Je to spolehlivý partner pro každého, kdo chce elektrokolo kombinující výkon, univerzálnost a dlouhý dojezd.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krosová elektrokola |
|---|---|
| 3D foto: | https://www.crussis.cz/../files/produktove-foto-my2026-import/one-cross-low-9-11-07.jpg |
| 3D foto mobil: | https://www.crussis.cz/../files/produktove-foto-my2026-import/one-cross-low-9-11-06.jpg |
| Asistent chůze: | ano |
| Barevná varianta: | Jednobarevné |
| Barevnost: | šedá, černá |
| baterie: | LG Li-Ion 36V / 715 Wh (19,88 Ah) |
| Brzda přední: | SHIMANO Deore BR-MT410, hydraulická, rotor 180 mm |
| Brzda zadní: | SHIMANO Deore BR-MT410, hydraulická, rotor 160 mm |
| Dojezd: | až 170, Zvýšený (150-170 km) |
| Gripy: | CRUSSIS ergonomicky tvarované s objímkou |
| Hlavové složení: | SEMI 1 1/8" |
| hmotnost: | Vážení elektrokol neprobíhá podle žádného zavedeného standardu, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí umě |
| Kapacita baterie: | 715 Wh (19,88 Ah) |
| Kategorie elektrokola: | Krosová |
| kazeta / vícekolo: | SRAM CS-PG1210 Eagle, 11-50 Z |
| Modelová řada: | 9 |
| Modely: | Cross low |
| Motor: | Panasonic GXU |
| nabíječka: | 4 A (součást výbavy) |
| Náboje: | CRUSSIS disc, ložisko věneček, 32D |
| nosnost: | 120 kg |
| ovládání: | PANASONIC LCD panel, barevný displej |
| Pedály: | WELLGO, plast s odrazkou |
| Pláště: | SCHWALBE Smart Sam 28 x 1,75 |
| Počet převodů: | 1 x 12 |
| Primární barva - elektrokolo: | šedá |
| Pro koho: | Pro dospělé |
| Průměr kol: | 28" |
| Představec: | CRUSSIS AL 60 mm, úhel 15° |
| Přehazovačka: | SRAM SX Eagle, 12 rychlostí |
| převodník a kliky: | SRAM X-SYNC 2 38 Z, CRS ISIS 170 mm |
| Ráfky: | CRUSSIS 28" disc, dvoustěnné, vložkované, 19 mm |
| Rám: | Alu 6061- velikost rámu 18", Alu 6061- velikost rámu 20", Alu 6061- velikost rámu 16" |
| Rok: | 2026 |
| Řazení: | SRAM SX Eagle |
| Řetěz: | SRAM SX Eagle, 12 rychlostí |
| řídící jednotka: | Integrovaná v motoru |
| Řídítka: | CRUSSIS AL 31,8 mm, šířka 680 mm |
| Sedlo: | Selle ROYAL |
| sedlová objímka: | CRUSSIS s RU AL, černá 34,9 mm |
| Sedlovka: | CRUSSIS se zámkem, 30,9 Ø, 350 mm |
| Sekundární barva - elektrokolo: | černá |
| snímač šlapání: | torzní |
| Umístění motoru: | středový |
| USB port: | USB Micro-B |
| Velikost rámu: | 18, 20, 16, 18, 20, 16 |
| Vidlice: | ROCKSHOX FS Paragon Gold RL Solo Air 700c, zdvih 65 mm, uzamykatelná z vidlice |
| Výkon motoru: | PANASONIC GX Ultimate, 250W (MAX 600W) 95 Nm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář