Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | městská |
|---|---|
| Brzdy: | TEKTRO V-Brake |
| Hlavové složení: | Neco steel 1-1/8" |
| Kazeta: | Shimano HG400/8, 11-40 |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | RFM3540SGA32, 40T, 170mm |
| Náboje: | CTM alloy 32H QR black |
| Pedály: | SP 510 |
| Pneumatiky: | 700x40C reflex line |
| Počet rychlostí: | 8 speed |
| Představec: | CTM adjustable, 90/25,4 mm |
| Ráfky: | CTM GA19, 622X21, 32H |
| Rok: | 2026 |
| Řadička: | Shimano SL-M315/8sp. |
| Řetěz: | KMC Z7 |
| Řídítka: | Comfort bar HB-TR1, 640/25,4 mm |
| Sedlo: | CTM lady comfort |
| Sedlovka: | CTM SP-602,350/27,2 mm |
| Typ rámu: | ALU 6061, 17" (430mm) |
| Velikost kol: | 28 |
| Velikost rámu: | 17" (430) |
| Vidlice: | Suntour NEX, HLO, 700C |
| Zadní přehazovačka: | Shimano Acera RD-M3020 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|