Detailní popis produktu
Dostane vás ještě dál. Zcela nový AREON vám nabízí ještě více než dříve. Osvědčený japonský motor Panasonic v kombinaci s německou baterií BMZ, precizně zkonstruovaný rám v kombinaci se spolehlivými komponenty se postarají o to, že vaše jízda bude jedna radost. Toto nekompromisní trailové elektrokolo hravě zvládne i ta nejstrmější stoupání, stejně jako drsné a technické sjezdy. Výkonný motor Panasonic GX Ultimate s točivým momentem až 95 Nm a 720Wh baterie BMZ jsou zárukou, že budete objevovat nové obzory. AREON se 135mm zadním zdvihem a 140mm předním zdvihem vám odpustí nejednu drsnou pasáž na trailech.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 29" |
|---|---|
| baterie: | BMZ V10 725Wh / 36V / 20Ah |
| Brzdy: | Shimano MT420 / SMRT54M |
| Hlavové složení: | NECO H156 |
| Kazeta: | Shimano CUES CS-LG300/10, 11-48 |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Samox 38T, 170mm |
| Motor: | PANASONIC GX ULTIMATE / 250W / 95Nm |
| Náboje: | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Pedály: | VPE 537 |
| Pneumatiky: | WTB Trail Boss 29x2,4" Comp |
| Počet rychlostí: | 10 speed |
| Představec: | CTM ASM03 45 mm |
| Ráfky: | WTB ST i29 TCS 2.0 29" 32H |
| Rok: | 2024 |
| Řadička: | Shimano CUES SL-U6000/10sp. |
| Řetěz: | Shimano CN-LG500 |
| Řídítka: | CTM rise bar, 31,8dia, 760mm |
| Sedlo: | CTM Flat Bar |
| Sedlovka: | EXA Form KSP900 (M-125mm/L,XL-150mm) |
| Tlumič párů: | XFusion 02 PRO RL |
| Typ rámu: | ALU 6061, rear travel 135 mm, M (17"), L (19"), XL (21") |
| Velikost kol: | 29 |
| Velikost rámu: | L (19") |
| Vidlice: | Suntour XCR34, AIR, LOR, DS, 140mm, boost™ 15x110axle |
| Zadní přehazovačka: | Shimano CUES RD-U6000GS |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|