Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | silniční |
|---|---|
| Brzdy: | Shimano Tiagra BR-4770 |
| Hlavové složení: | FSA Orbit C40, ACB |
| Kazeta: | Shimano CSHG500/10sp. 11-32 |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Shimano Tiagra FC-4700 50/34T, 520,540/170mm, 560,580,600/175mm |
| Náboje: | Shimano RS470, 32H |
| Pneumatiky: | MAXXIS Detonator 700x32C |
| Počet rychlostí: | 20 speed |
| Přední přehazovačka: | Shimano Tiagra FD-4700 |
| Představec: | CTM ASM01 110mm |
| Ráfky: | Remerx R-DISC 622 32H |
| Rok: | 2024 |
| Řadička: | Shimano Tiagra ST-4720 10s. |
| Řetěz: | KMC X10 |
| Řídítka: | CTM |
| Sedlo: | Selle Royal PL |
| Sedlovka: | CTM SPDC1 350/400x27,2 mm |
| Střední závit: | SHIMANO BB |
| Typ rámu: | ALU 6061 double butted, 520, 540, 560, 580, 600mm |
| Velikost kol: | 700c |
| Velikost rámu: | 580 |
| Vidlice: | Carbon |
| Zadní přehazovačka: | Shimano Tiagra RD-4700 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|