Detailní popis produktu
Dámské kolo určené pro snadnou jízdu po silnicích, chodnících a nezpevněných površích. Snížený rám nabízí vysoký komfort při nasedání a sesedání. Výškově nastavitelný představec umožňuje správné nastavení jízdní polohy. Vzduchová odpružená vidlice Suntour NCX32 bezpečně tlumí neočekávané nárazy. Široká škála převodů pro každý styl jízdy a plynulé řazení jsou zajištěny spolehlivými komponenty Shimano CUES.Doplňkové parametry
| Kategorie: | krosová a trekingová |
|---|---|
| Brzdy: | Shimano MT200 / SMRT10 |
| Hlavové složení: | Neco H 156 |
| Kazeta: | Shimano CUES CS-LG300/10, 11-39 |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Shimano CUES FC U6000-2, 46-30T, 175mm |
| Náboje: | CTM alloy center-lock 32H QR black |
| Pedály: | VPE 461 |
| Pneumatiky: | 28x1,75 reflex stripe |
| Počet rychlostí: | 20 speed |
| Přední přehazovačka: | Shimano CUES FD-U6010 |
| Představec: | CTM adjustable, 90/25,4 mm |
| Ráfky: | CTM GA18, 622X21, 32H |
| Rok: | 2026 |
| Řadička: | Shimano CUES SL-U6000/10sp. |
| Řetěz: | KMC XGLIDE |
| Řídítka: | CTM rise bar, 640/25,4 mm |
| Sedlo: | Selle Royal Vivo Unitech |
| Sedlovka: | CTM SP 602, 350x31,6 mm |
| Typ rámu: | ALU 6061, M, L |
| Velikost kol: | 28 |
| Velikost rámu: | L (18"), M (16") |
| Vidlice: | Suntour NCX32, AIR, RL, DS, 700C |
| Zadní přehazovačka: | Shimano CUES RD-U6020 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|