Detailní popis produktu
CHARISMA 4.0 není jen dámské horské kolo, je to pozvánka vyrazit ven, opustit asfalt a objevovat nové stezky s úsměvem na tváři. Na první pohled zaujme moderním designem, který je sebevědomý a zároveň elegantní. Snížená horní trubka usnadňuje nasedání a dodává rámu na lehkosti. Skutečný charakter modelu Charisma se však projeví až v pohybu. Pohodlná geometrie a promyšlená ergonomie vás podpoří i při delších jízdách, kdy chcete více jezdit a méně přemýšlet. Charisma 4.0 je kolo, které může být sportovní, když se chcete překonávat, a pohodlné, když si chcete jízdu užít. Funkční v každém detailu, krásné na pohled – prostě kombinace, díky které je každá jízda zážitkem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | MTB 29" |
|---|---|
| Brzdy: | Shimano MT200 / SMRT10 |
| Hlavové složení: | NECO H156 |
| Kazeta: | Shimano CUES CS-LG400/11, 11-50 |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Shimano CUES FC-U6000-1, 32T/170mm |
| Náboje: | Shimano QC300/TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Pedály: | VPE-461 |
| Pneumatiky: | WTB Ranger 29x2,25" Comp |
| Počet rychlostí: | 11 speed |
| Představec: | CTM 7146/60mm |
| Ráfky: | CTM GA18, 622X21, 32H |
| Rok: | 2026 |
| Řadička: | Shimano CUES SL-U6000/11sp. |
| Řetěz: | KMC XGLIDE |
| Řídítka: | CTM N04, 700/1" rise/31,8mm |
| Sedlo: | CTM Cloud WMN |
| Sedlovka: | CTM LCSP-53, 350/31,6 mm |
| Typ rámu: | ALU 6061, S, M, L |
| Velikost kol: | 29 |
| Velikost rámu: | M, L, S |
| Vidlice: | Suntour XCM32,AIR, LOR, DS ,100mm 29" |
| Zadní přehazovačka: | Shimano CUES RD-U6000 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|