Detailní popis produktu
Dámské horské kolo je k dispozici ve dvou módních barvách. Na první pohled si vás získá svým charismatickým designem a bohatou výbavou. Nová vyladěná geometrie rámu a použité komponenty jsou po našem pečlivém výběru přizpůsobeny všem aktivním ženám. K dispozici je verze s 29" koly. Lehký hliníkový rám, odpružená vzduchová vidlice s uzamykáním z řídítek, spolehlivé hydraulické brzdy Shimano spolu s nejmodernějším pohonem CUES 1x10 vám přinesou ten správný cyklistický zážitek i na náročnějších a delších výletech. Komponenty a převody jsou zvoleny tak, aby bylo dosaženo nízké hmotnosti kola, která umožňuje snadné a pohodlné manévrování i v náročném terénu. Kolo Charisma 5.0 vás nezklame při každodenní jízdě a sportovních aktivitách.Doplňkové parametry
| Kategorie: | MTB 29" |
|---|---|
| Brzdy: | Shimano MT200 / SMRT10 |
| Hlavové složení: | NECO H156 |
| Kazeta: | Shimano CUES CS-LG300/10, 11-48 |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Shimano CUES FC-U4000-1, 32T/170mm |
| Náboje: | CTM alloy center-lock 32H QR black |
| Pedály: | SP 510 |
| Pneumatiky: | WTB Ranger 29x2,25" Comp |
| Počet rychlostí: | 10 speed |
| Představec: | CTM LCS 50/31,8 mm |
| Ráfky: | CTM TOP DISC, 622x19 BA, 32H |
| Rok: | 2024 |
| Řadička: | Shimano CUES SL-U6000/10sp. |
| Řetěz: | Shimano CN-LG500 |
| Řídítka: | CTM XC Rise bar, 700/31,8 mm |
| Sedlo: | SR Vivo Ergo Lady |
| Sedlovka: | CTM SPDC1, 350x31,6 mm |
| Střední závit: | NECO 122,5mm |
| Typ rámu: | ALU 6061, M (16"), L (18") |
| Velikost kol: | 29 |
| Velikost rámu: | L (18") |
| Vidlice: | Suntour XCR 32, AIR, RLR DS 100mm 29" |
| Zadní přehazovačka: | Shimano CUES RD-U6000 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|