Detailní popis produktu
Každý den se posuň o úroveň výš. Pumptrack, dirt, street nebo slopestyle. Dirtking je doma ve všech těchto disciplínách. Stačí si vybrat, jestli se dnes chceš projet na místním pumptracku a užít si zábavu, nebo si zkusit tailwhip z největšího skoku v bike parku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | dirt BMX |
|---|---|
| Brzdy: | Hayes mechanical disc brake |
| Hlavové složení: | NECO H384/B |
| Kazeta: | Sprocket 12T |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Prowheel Charm 30T |
| Náboje: | Novatec D041DSE 36H/ D236DSE 36H |
| Pedály: | VP-532 |
| Pneumatiky: | MAXXIS DTH 26x2,30" |
| Počet rychlostí: | 1 speed |
| Představec: | RACE FACE CHESTER,35mm/40mm |
| Ráfky: | CTM DIRT 26", SEE, 36H |
| Rok: | 2026 |
| Řetěz: | KMC Z1e |
| Řídítka: | RACE FACE CHESTER,35mm,35mm riser, 780mm |
| Sedlo: | CTM Pivotal |
| Sedlovka: | SP AL181, 31,6 |
| Typ rámu: | ALU 6061, Dirt Jump / Pumptrack Geometry, ISCG05, Rear Derailleur ready, 12" |
| Velikost kol: | 26 |
| Velikost rámu: | 12" |
| Vidlice: | RST DIRT-T / D |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|