Detailní popis produktu
Posuňte své ježdění každý den na vyšší úroveň. Pumptrack, dirt, street nebo slopestyle. Dirtking Pro je doma ve všech výše uvedených disciplínách. Stačí si vybrat, zda si dnes chcete užít vlny a zábavu na místním pumptracku, nebo předvést tailwhip z největšího skoku v bike parku. Špičkové vybavení v čele s vidlicí Rock Shox Pike DJ Ultimate vám dodá nekonečnou odvahu zkoušet nové triky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | dirt BMX |
|---|---|
| Brzdy: | SRAM Level T |
| Hlavové složení: | FSA SX Pro |
| Kazeta: | Novatec sprocket 14T |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | FSA Comet Heavy Duty 1X, 32T, 165mm |
| Náboje: | Novatec - D791SB 15 36H/NOVATEC D236SBT 36H |
| Pedály: | VP-532 |
| Pneumatiky: | MAXXIS DTH TB 26x2,30 foldable |
| Počet rychlostí: | 1 speed |
| Představec: | FSA Comet 35mm |
| Ráfky: | CTM DIRT 26", SEE, 36H |
| Rok: | 2026 |
| Řetěz: | KMC Z1e |
| Řídítka: | FSA Comet, 35dia, 800mm |
| Sedlo: | CTM Pivotal |
| Sedlovka: | SP AL181, 31,6 |
| Typ rámu: | ALU 6061, Dirt Jump / Pumptrack Geometry, ISCG05, Rear Derailleur ready, 12" |
| Velikost kol: | 26 |
| Velikost rámu: | 12" |
| Vidlice: | Rock Shox PIKE DJ ULT, SA, 15x100, SA, 100mm, 26" |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|