Velikost: 12"
Do 3 dnů
(1 ks)
38615/12
EAN: 8585036082074
22 999 Kč
Detailní popis produktu
Každý den se posuň o úroveň výš. Pumptrack, dirt, street nebo slopestyle. Dirtking Xpert je doma ve všech těchto disciplínách. Stačí si vybrat, jestli se dnes chceš projet na místním pumptracku a užít si zábavu, nebo si zkusit tailwhip z největšího skoku v bike parku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | dirt BMX |
|---|---|
| Brzdy: | Shimano MT410 / SMRT26S |
| Hlavové složení: | NECO H384/B |
| Kazeta: | Novatec sprocket 14T |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Prowheel Suolo 32T |
| Náboje: | Novatec- DH41SB-20 36H/NOVATEC D236SBT 36H |
| Pedály: | VP-532 |
| Pneumatiky: | MAXXIS DTH 26x2,30" |
| Počet rychlostí: | 1 speed |
| Představec: | FSA Comet 35mm |
| Ráfky: | CTM DIRT 26", SEE, 36H |
| Rok: | 2026 |
| Řetěz: | KMC Z1e |
| Řídítka: | FSA Comet, 35dia, 800mm |
| Sedlo: | CTM Pivotal |
| Sedlovka: | SP AL181, 31,6 |
| Typ rámu: | ALU 6061, Dirt Jump / Pumptrack Geometry, ISCG05, Rear Derailleur ready, 12" |
| Velikost kol: | 26 |
| Velikost rámu: | 12" |
| Vidlice: | MANITOU Circus Expert, 20x110 TA, 100mm, 26" |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|