Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 20" |
|---|---|
| Brzdy: | Alloy V-brake |
| Hlavové složení: | 1 1/8" DIA:25.4/34/30mm |
| Kazeta: | Shimano MF-TZ500 6 speed 14-28T |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Prowheel, 32T, 114mm |
| Náboje: | Matrix alloy 28H |
| Pedály: | Junior HF-696 |
| Pneumatiky: | 20x1.95" 30TPI skinwall |
| Počet rychlostí: | 6 speed |
| Představec: | CTM Alloy 60/25,4 mm |
| Ráfky: | CTM 406X20, 28H, black |
| Rok: | 2026 |
| Řadička: | Shimano RV 300/6 speed |
| Řetěz: | KMC Z33 |
| Řídítka: | CTM alloy 540mm 40mm rise |
| Sedlo: | CTM kids 232x140mm |
| Sedlovka: | ALU seatpost Ø27,2 x 200mm |
| Typ rámu: | ELLIE, AL 6061, 11" |
| Velikost kol: | 20 |
| Velikost rámu: | 11" |
| Vidlice: | ALLOY 6061 20" |
| Zadní přehazovačka: | Shimano Tourney RD-TY200 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|