Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | městská |
|---|---|
| Brzdy: | Alloy V-brake |
| Hlavové složení: | 1 1/8" DIA:25.4/34/30mm |
| Kazeta: | Shimano MF-TZ500 7 speed 14-28T |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Wheeltop, 46T, 170mm |
| Náboje: | Matrix alloy 32H |
| Pedály: | Flat HF-896 DU bearing |
| Pneumatiky: | 700x40C |
| Počet rychlostí: | 7speed |
| Představec: | CTM Alloy adj. 90mm 25.4 mm |
| Ráfky: | CTM 622X20, 32H, black |
| Rok: | 2026 |
| Řadička: | Shimano RV 300/7 speed |
| Řetěz: | KMC Z50 |
| Řídítka: | CTM steel 610mm 60mm rise |
| Sedlo: | CTM lady comfort |
| Sedlovka: | Ø28.6 x 300mm |
| Typ rámu: | Hi Ten, 17" (430mm) |
| Velikost kol: | 28 |
| Velikost rámu: | 17" (430) |
| Vidlice: | CTM NXC 60mm travel, 700C |
| Zadní přehazovačka: | Shimano Altus RD-M310 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|