Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 16" |
|---|---|
| Brzdy: | Alloy V-brake |
| Hlavové složení: | 1 1/8" DIA:25.4/34/30mm |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Prowheel 28T 102mm |
| Náboje: | Matrix alloy 20H |
| Pedály: | TU 802A |
| Pneumatiky: | 16x1.75" (47-305) 30TPI skinwall |
| Počet rychlostí: | 1 speed |
| Představec: | CTM Alloy 45/25,4 mm |
| Ráfky: | CTM 305x21 20H BLACK |
| Rok: | 2026 |
| Řetěz: | KMC 410 |
| Řídítka: | CTM alloy 540mm 40mm rise |
| Sedlo: | CTM kid with handle |
| Sedlovka: | ALU seatpost Ø27,2 x 160mm |
| Typ rámu: | FOXY, AL 6061, 8" |
| Velikost kol: | 16 |
| Velikost rámu: | 8" |
| Vidlice: | ALLOY 6061 16" |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|