Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 16" |
|---|---|
| Brzdy: | V-brake / coaster brake |
| Hlavové složení: | 1" DIA:25.4/30/27mm |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Wheel Top 30T/102 mm |
| Náboje: | Matrix alloy 20H /Coaster 20H |
| Pedály: | Kids HF-910 |
| Pneumatiky: | 16"X1,75" |
| Počet rychlostí: | 1 speed |
| Představec: | CTM 60mm ø22.2mm |
| Ráfky: | CTM 305x21 20H BLACK |
| Rok: | 2026 |
| Řetěz: | KMC 410 |
| Řídítka: | Steel 520mm 40mm rise |
| Sedlo: | CTM kid with handle |
| Sedlovka: | ALU seatpost Ø25,4 x 150mm |
| Typ rámu: | JENNY, Hi-Ten, 8" |
| Velikost kol: | 16 |
| Velikost rámu: | 8" |
| Vidlice: | Hi Ten-unicrown 16" |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|