Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 20" |
|---|---|
| Brzdy: | Alhonga V-brake |
| Hlavové složení: | Neco 1-1/8" |
| Kazeta: | Shimano MFTZ 500/6,14-28 |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Prowheel, 36T, 127mm |
| Náboje: | Matrix alloy 28H QR black |
| Pedály: | TU 802A |
| Pneumatiky: | X-Caliber 20x1,75" |
| Počet rychlostí: | 6 speed |
| Představec: | Zoom C-41 60/25,4 mm |
| Ráfky: | RMX 20, 406X20, 28H, black |
| Rok: | 2025 |
| Řadička: | Shimano RV 300/6 speed |
| Řetěz: | KMC Z33 |
| Řídítka: | CTM rise bar, 540/25,4 mm |
| Sedlo: | CTM boy |
| Sedlovka: | Zoom SP 102, 300/27,2 |
| Typ rámu: | JERRY, AL 6061, 11 |
| Velikost kol: | 20 |
| Velikost rámu: | 11" |
| Vidlice: | Hi Ten unicrown 20" |
| Zadní přehazovačka: | Shimano Tourney RD-TY200 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|