Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 20" |
|---|---|
| Brzdy: | TEKTRO HD / 6-bolt 160mm |
| Hlavové složení: | CTM ZSø28.6/44/(30) |
| Kazeta: | Shimano MFTZ 500/7,14-34 |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Lasco, 34T, 115mm |
| Náboje: | CTM alloy 32H |
| Pedály: | FP-651 |
| Pneumatiky: | WTB Ranger 20x2,6" |
| Počet rychlostí: | 7 speed |
| Představec: | Zoom kids 40 |
| Ráfky: | CTM HLQ-16, 406x21, 32H |
| Rok: | 2026 |
| Řadička: | Shimano RV 300/7 speed |
| Řetěz: | KMC Z33 |
| Řídítka: | Zoom kids bar 540/rise 50mm |
| Sedlo: | CTM boy |
| Sedlovka: | CTM MPO ALU 300/27,2 mm |
| Typ rámu: | JERRY, AL 6061, 11" |
| Velikost kol: | 20 |
| Velikost rámu: | 11" |
| Vidlice: | Alloy unicrown 20" |
| Zadní přehazovačka: | Shimano Tourney RD-TY200 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|