Detailní popis produktu
Všestranné gravelové kolo s úplně novým hliníkovým rámem a lehkou karbonovou vidlicí. Koyuk 3.0 je pohodlný při dlouhých dnech v náročném terénu, ale zároveň velmi hbitý při jízdě po asfaltu. Prostor pro pláště až 52 mm, hliníková kola Vision TEAM 30 i23 s vyšším profilem, integrovaný kokpit FSA, pohodlné sedlo WTB Solano, zadní přehazovačka UDH, spousta úchytů pro příslušenství, nápaditý design a sada 1x12 Shimano GRX. Tato kombinace vás zaručeně doveze do cíle!Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gravel |
|---|---|
| Brzdy: | Shimano GRX / BR-RX410 / SM-RT64 Rotor 160mm |
| Hlavové složení: | FSA NO.80/56/CR II Middle (integrated cable routing) |
| Kazeta: | Shimano CS-M7100 10-51T |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Shimano GRX / FC-RX610 40T |
| Pneumatiky: | WTB Vulpine 700x45 TCS Light/Fast Rolling / Dual DNA SG |
| Počet rychlostí: | 12 speed |
| Představec: | FSA NS SMR-II / 80mm |
| Ráfky: | wheelset VISION TEAM 30 i23 / 12x100mm/12x142mm, Tubeless Ready |
| Rok: | 2026 |
| Řadička: | Shimano GRX / RX-610 12spd |
| Řetěz: | Shimano CN-HG6100 |
| Řídítka: | FSA A-Wing |
| Sedlo: | WTB Solano 142x240mm |
| Sedlovka: | CTM Alloy 27.2mm |
| Typ rámu: | CTM KOYUK / ALU 6061 DB-Lite / GAG / ICR / 12x142mm, UDH, FSA T47 BB for SMNΦ24 (max tire clearance 55mm) |
| Velikost kol: | 700c |
| Velikost rámu: | 560, 580, 600, 520, 540 |
| Vidlice: | CTM Carbon GRVL (max tire clearance 52mm) tapered, internal routing, 12mm thru axle |
| Zadní přehazovačka: | Shimano GRX / RD-RX822 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|