Detailní popis produktu
Objevte neobjevené! Chystáte se překonat spoustu kilometrů na různých površích, nebo si sbalit kufry a přejet kontinent? Chcete zažít opravdovou dobrodružnou cyklistiku? Gravel Bike KOYUK 3.0 je pro vás ideálním společníkem. Pokud budete mít během výletu chuť užít si trochu prachu a terénu, jednoduše si udělejte zajížďku na nezpevněný terén a KOYUK 3.0 to bez problémů zvládne. Model KOYUK 3.0 nabízí nejlepší výbavu z celé řady. Dostane vás jak svým skvělým designem, tak jedinečnými jízdními vlastnostmi. Geometrie je navržena s ohledem na pohodlí a ideální jízdní pozici. Výbava je složena z kvalitních a osvědčených komponentů. Je použita kompletní sada Shimano GRX, která je speciálně navržena pro gravel kola. Minimalistický, ale velmi účinný pohon 1x12 v kombinaci s řetězovou pilou se 40 zuby, klikami GRX a kazetou s pěkným rozsahem 10-51T. Pro štěrky je zásadní přesné držení stopy na jakémkoli povrchu, proto jsme KOYUK 3.0 postavili s vypletenými koly NOVATEC obutými do plášťů WTB Riddler TCS v šířce 37C, připravených pro bezdušové použití. Jako třešničku na dortu můžeme zmínit pohodlné a ergonomické sedlo FIZIK Terra Argo X5. Tak na co čekáte? Epické zážitky vás dostanou!Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gravel |
|---|---|
| Brzdy: | Shimano GRX RX400/SMRT64 S |
| Hlavové složení: | FSA Orbit C40, ACB |
| Kazeta: | Shimano SLX CS-M7100/12, 10-51 |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Shimano GRX FC-RX610-1, 40T, 520/170mm, 540/172,5mm, 560,580,600/175mm |
| Náboje: | Novatec 25, F/R 12mm thru type axle |
| Pneumatiky: | WTB Riddler TCS light, 700x37c |
| Počet rychlostí: | 12 speed |
| Představec: | CTM TDS-RD701 80mm |
| Ráfky: | Novatec 25 F/R |
| Rok: | 2024 |
| Řadička: | Shimano GRX / RX-610 12s. |
| Řetěz: | Shimano CN-M6100 |
| Řídítka: | FSA A-Wing bars 440mm |
| Sedlo: | FIZIK Terra Argo X5 |
| Sedlovka: | CTM SPDC1 350/400x27,2 mm |
| Střední závit: | SHIMANO BB |
| Typ rámu: | ALU 6061 double butted, 520, 540, 560, 580, 600mm (max tire clearance 45C) |
| Velikost kol: | 700c |
| Velikost rámu: | 560, 580, 600 |
| Vidlice: | Carbon (max tire clearance 45C) |
| Zadní přehazovačka: | Shimano GRX RD-RX822 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|