Detailní popis produktu
Lehký, karbonový gravel, který nezná hranice. Současná gravel cyklistika se rozletěla na mnoho směrů – závod, bikepacking, commuting… KOYUK CR nabízí to nejlepší ze všech světů. Je vybaven lehkým karbonovým rámem a karbonovou vidlicí, mnoha úchyty na gravel příslušenství, má širokou průchodnost plášťů (až 52mm), ale zachovává si sportovní geometrii. Výbava je připravena na každé dobrodružství. Set kol Vision TEAM 30 i23 s vysokým profilem, pohon Shimano GRX 1x12 s UDH patkou zadního měniče, komfortní sedlo FIZIK Terra Argo X5 či hydraulické brzdy Shimano GRX-RX410. Výbavu doplňuje chameleon metalíza, která mění odstín podle dopadajícího světla. Integrovaný kokpit FSA a integrované vedení kabelů už jen vyšpičkovaly čistotu designu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gravel |
|---|---|
| Brzdy: | Shimano GRX / BR-RX410 / SM-RT64 Rotor 160mm |
| Hlavové složení: | FSA NO.80/56/CR II Middle (integrated cable routing) |
| Kazeta: | Shimano CS-M7100 10-51T |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Shimano GRX / FC-RX610 40T |
| Pneumatiky: | WTB Vulpine 700x45 TCS Light/Fast Rolling / Dual DNA SG |
| Počet rychlostí: | 12 speed |
| Představec: | FSA NS SMR-II / 80mm |
| Ráfky: | wheelset VISION TEAM 30 i23 / 12x100mm/12x142mm, Tubeless Ready |
| Rok: | 2026 |
| Řadička: | Shimano GRX / RX-610 12spd |
| Řetěz: | Shimano CN-HG6100 |
| Řídítka: | FSA A-Wing |
| Sedlo: | FIZIK TERRA ARGO X5-150mm |
| Sedlovka: | FSA Afterburner SB0 / Ø27.2mm |
| Typ rámu: | CTM Carbon T70 GRVL , (max tire clearance 52mm), internal cable routing, adventure ready, 12mm thru axle, SHIMANO BB-RS501 BSA |
| Velikost kol: | 700c |
| Velikost rámu: | 560, 580, 520, 540 |
| Vidlice: | CTM Carbon GRVL (max tire clearance 52mm) tapered, internal routing, 12mm thru axle |
| Zadní přehazovačka: | Shimano GRX / RD-RX822 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|