Detailní popis produktu
Lehký, karbonový gravel, který nezná hranice. Současná gravel cyklistika se rozletěla na mnoho směrů – závod, bikepacking, commuting… KOYUK CR RACE nabízí to nejlepší ze všech světů. Je vybaven lehkým karbonovým rámem a rovněž karbonovou vidlicí, mnoha úchyty na gravel příslušenství, má širokou průchodnost plášťů (až 52mm) a sportovní geometrii. Výbava nezná kompromisy. Karbonová kola Vision SC48 s vysokým profilem, 1x13-rychlostní elektrická sada SRAM RIVAL XPLR s univerzální UDH patkou zadního měniče, komfortní sedlo FIZIK Vento Argo či hydraulické brzdy Sram RIVAL. Top osazení dostává hmotnost modelu KOYUK CR RACE na 8,9kg. Metalické grafické prvky, integrovaný kokpit FSA a integrované vedení kabelů jsou už jen třešnička na dortu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gravel |
|---|---|
| Brzdy: | Sram Rival / Paceline Rotor CL 160mm |
| Hlavové složení: | FSA NO.80/56/CR II Middle (integrated cable routing) |
| Kazeta: | Sram XG-1351 XPLR 10-46T |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Sram RIVAL XPLR DUB WIDE 40T |
| Pneumatiky: | WTB Vulpine 700x45 TCS Light/Fast Rolling / Dual DNA SG |
| Počet rychlostí: | 13 speed |
| Představec: | FSA NS SMR-II / 80mm |
| Ráfky: | wheelset VISION 48 SC i25 / 12x100mm/12x142mm, Tubeless Ready |
| Rok: | 2026 |
| Řadička: | Sram RIVAL AXS 13spd |
| Řetěz: | Sram Rival E1 |
| Řídítka: | FSA A-Wing |
| Sedlo: | FIZIK TERRA ARGO X5-150mm |
| Sedlovka: | FSA Afterburner SB0 / Ø27.2mm |
| Typ rámu: | CTM Carbon T70 GRVL , (max tire clearance 52mm), internal cable routing, adventure ready, 12mm thru axle, BB DUB BSA 68 ROAD WID |
| Velikost kol: | 700c |
| Velikost rámu: | 560, 580, 520, 540 |
| Vidlice: | CTM Carbon GRVL (max tire clearance 52mm) tapered, internal routing, 12mm thru axle |
| Zadní přehazovačka: | Sram RIVAL XPLR AXS |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|