Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | krosová a trekingová |
|---|---|
| Brzdy: | Shimano MT200 hydraulic |
| Hlavové složení: | 1 1/8" DIA:28.6/44/30mm |
| Kazeta: | Shimano CS-HG200 9 speed 11-34T |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Shimano FC-MT101, 36-22T |
| Náboje: | NOVATEC 32H DISC 6H black |
| Pedály: | Flat HF-896 DU bearing |
| Pneumatiky: | 28x1,75" |
| Počet rychlostí: | 18speed |
| Přední přehazovačka: | Shimano FD-M2020 |
| Představec: | CTM Alloy adj. 90mm 25.4 mm |
| Ráfky: | CTM 622X21, 32H, black |
| Rok: | 2026 |
| Řadička: | Shimano SLM2010/9 speed |
| Řetěz: | KMC X9 |
| Řídítka: | CTM alloy 680mm 40mm rise |
| Sedlo: | CTM |
| Sedlovka: | CTM alu Ø31.6 x 350mm, CTM alu Ø31.6 x 400mm |
| Typ rámu: | ALU 6061, M, L |
| Velikost kol: | 28 |
| Velikost rámu: | L (18"), M (16") |
| Vidlice: | SUNTOUR NEX HLO DS 63mm travel 700C |
| Zadní přehazovačka: | Shimano RD-M2000 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|