Detailní popis produktu
Městské elektrokolo s 27,5" palcovými koly a komfortním nízkým nástupem určené pro širokou škálu použití. Od manévrování úzkými městskými uličkami až po městské cyklostezky. (kapacita 720Wh) předurčuje METRIC GX 1.0 pro dlouhotrvající výdrž bez kompromisů. Všestranné použití zajistí integrované blatníky, osvětlení, zadní nosič, stojan, odpružená sedlovka a výškově nastavitelný představec.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Městská elektrokola |
|---|---|
| baterie: | LG 720 Wh / 36V / 20Ah |
| Brzdy: | Shimano MT200 / SMRT10S |
| Hlavové složení: | FSA CR II |
| Kazeta: | Shimano CS-HG400/8, 11-40 |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Lasco 42T, 170mm |
| Motor: | PANASONIC GX Power plus / 75Nm |
| Náboje: | Novatec D041DSB/D142TSE,32H ,CL |
| Pedály: | VP 821 |
| Pneumatiky: | WTB INTERSECTOR Comp / reflective / 27.5x2.4 |
| Počet rychlostí: | 8 speed |
| Představec: | CTM AS-822 90mm |
| Ráfky: | CTM GA58, 584x24, 32H |
| Rok: | 2026 |
| Řadička: | Shimano SL-M315/8sp. |
| Řetěz: | KMC Z8 |
| Řídítka: | CTM rise bar, 640/31.8mm |
| Sedlo: | CTM |
| Sedlovka: | CTM SPS, 300-350/31,6 mm |
| Typ rámu: | ALU 6061, Easy Handling Geometry, Full Integrated Battery, ICR, Kickstand/Carrier/Fender Mounts, M, L |
| Velikost kol: | 27,5 |
| Velikost rámu: | 17" (440), 19" (480) |
| Vidlice: | SF22-NVX30 LO DS 27.5" 80mm |
| Zadní přehazovačka: | Shimano Acera RD-M3020 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|