Detailní popis produktu
Městské elektrokolo s 27,5" palcovými koly a komfortním nízkým nástupem určené pro širokou škálu použití. Od manévrování úzkými městskými uličkami až po městské cyklostezky. Extrémně výkonný a spolehlivý japonský motor Panasonic GX Ultimate s vysoce krouticím momentem (kapacita 720Wh) předurčuje METRIC GX 2.0 pro dlouhotrvající výdrž bez kompromisů. Všestranné použití zajistí integrované blatníky, osvětlení, zadní nosič, stojan, odpružená sedlovka a výškově nastavitelný představec.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Městská elektrokola |
|---|---|
| baterie: | LG 720 Wh / 36V / 20Ah |
| Brzdy: | Shimano MT200 / SMRT10M |
| Hlavové složení: | FSA HS-HL |
| Kazeta: | Shimano CUES CS-LG300/9, 11-46 |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Lasco, 42T, 170mm |
| Motor: | PANASONIC GX ULTIMATE / 95Nm |
| Náboje: | Novatec D041DSB/D142TSE,32H ,CL |
| Pedály: | VP 616 |
| Pneumatiky: | WTB INTERSECTOR Comp / FlatGuard / reflective / 27.5x2.4 |
| Počet rychlostí: | 9 speed |
| Představec: | CTM shorty 40mm ICR 31,8 |
| Ráfky: | CTM GA58, 584x24, 32H |
| Rok: | 2026 |
| Řadička: | Shimano CUES SL-U4000/9sp. |
| Řetěz: | KMC XGLIDE |
| Řídítka: | CTM rise bar, 660/31,8 mm |
| Sedlo: | CTM |
| Sedlovka: | CTM SPS, 300-350/31,6 mm |
| Typ rámu: | ALU 6061, Easy Handling Geometry, Full Integrated Battery, ICR, Kickstand/Carrier/Fender Mounts, M, L |
| Velikost kol: | 27,5 |
| Velikost rámu: | 17" (440), 19" (480) |
| Vidlice: | SF22-NVX30 LO DS 27.5" 80mm |
| Zadní přehazovačka: | Shimano CUES RD-U4000 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|