Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 24" |
|---|---|
| Brzdy: | Alloy V-brake |
| Hlavové složení: | 1 1/8" DIA:25.4/34/30mm |
| Kazeta: | Shimano MF-TZ500 7 speed 14-28T |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Wheeltop, 32T, 140mm |
| Náboje: | Matrix alloy 32H QR black |
| Pedály: | Flat HF-896 DU bearing |
| Pneumatiky: | 24x2,00" |
| Počet rychlostí: | 7 speed |
| Představec: | CTM Alloy 80/25,4 mm |
| Ráfky: | CTM 507X20, 32H, black |
| Rok: | 2026 |
| Řadička: | Shimano RV 300/7 speed |
| Řetěz: | KMC Z33 |
| Řídítka: | CTM steel 600mm 40mm rise |
| Sedlo: | CTM 257x135mm |
| Sedlovka: | Steel 300/28,6 mm |
| Typ rámu: | MONY, Hi-Ten, 13" |
| Velikost kol: | 24 |
| Velikost rámu: | 13" |
| Vidlice: | Hi Ten unicrown 24" |
| Zadní přehazovačka: | Shimano Tourney RD-TY200 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|