Detailní popis produktu
Pánské MTB elektrokolo s motorem Bafang M500, navrženým pro optimální přenos výkonu při šlapání. Poskytuje výkon 250 W a točivý moment až 95 Nm. Dostatečnou dodávku energie pro dlouhé výlety zajišťuje článková baterie LG, která má kapacitu 630Wh. Plného nabití dosáhne za cca. 2 hodiny. 5-6 hodin. Tento systém poskytuje dojezd 50-120 km - v závislosti na zvolené úrovni podpory. Sestava komponent je složena s ohledem na odolnost a bezchybnou funkčnost. Spolehlivé a přesné řazení nové sady Shimano Deore v kombinaci s 10rychlostní kazetou s rozsahem 11-46T. Hydraulické brzdy Shimano MT200 tě bezpečně zastaví v krizových situacích. Pokud chceš objevit kouzlo E-MTB v horském terénu a hledáš ekonomické řešení, jsou pro Tebe modely Pulze Xpert jako stvořené.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 29" |
|---|---|
| baterie: | CTM IGB 630Wh / 36V / 17,5Ah |
| Brzdy: | Shimano MT200 / SMRT10M |
| Hlavové složení: | NECO H153 |
| hmotnost: | 23.3 |
| Kazeta: | LTWOO CS-A7 11-46 |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Bafang 38T, 170mm |
| Motor: | BAFANG M500 / 250W / 95Nm |
| Náboje: | Novatec D041DSB,15mm/D142TSE,36H ,CL |
| Pedály: | VPE-537 |
| Pneumatiky: | WTB Trail Boss 29x2,4" Comp |
| Počet rychlostí: | 10 speed |
| Představec: | CTM LCS/80mm |
| Ráfky: | WTB ST i29 TCS 2.0 29" 36H |
| Rok: | 2023 |
| Řadička: | Shimano Deore SL-M4100/10sp. |
| Řetěz: | KMC X10e 124L |
| Řídítka: | CTM rise bar, 720/31,8 mm |
| Sedlo: | SR Vivo Ergo Man |
| Sedlovka: | CTM 350x31,6 mm |
| Typ rámu: | ALU 6061, M (17"), L (19"), XL (21") |
| Velikost kol: | 29 |
| Velikost rámu: | XL (21") |
| Vidlice: | Suntour XCR34 AIR boost RLR 15QL 29" |
| Zadní přehazovačka: | Shimano Deore RD-M5120 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|