Detailní popis produktu
Sportovní horské kolo s pevným rámem, které vás zaujme svými dokonalými jízdními vlastnostmi. Horské kolo musí dobře zrychlovat, efektivně zvládat stoupání a poskytovat pocit jistoty a plynulosti při jízdě z kopce. Rambler 2.0 tyto vlastnosti splňuje na 100 %.Doplňkové parametry
| Kategorie: | MTB 29" |
|---|---|
| Brzdy: | Shimano MT200 / SMRT10 S/M |
| Hlavové složení: | NECO H156 |
| Kazeta: | Shimano CUES CS-LG300/9, 11-46 |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Shimano FC-UT400, 32T, 175mm |
| Náboje: | CTM alloy center-lock 32H QR black |
| Pedály: | FP-873ZU |
| Pneumatiky: | 27,5x2,20" PHANTOM |
| Počet rychlostí: | 9 speed |
| Představec: | CTM 7146/75mm |
| Ráfky: | CTM GA18, 584X21, 32H |
| Rok: | 2026 |
| Řadička: | Shimano CUES SL-U4000/9sp. |
| Řetěz: | KMC XGLIDE |
| Řídítka: | CTM N04M, 680/1" rise/31,8mm |
| Sedlo: | CTM Cloud M |
| Sedlovka: | CTM LCSP-53, 350/31,6 mm |
| Typ rámu: | ALU 6061, S, M, L, XL |
| Velikost kol: | 27,5 |
| Velikost rámu: | S |
| Vidlice: | Suntour XCM32, LO DS 100mm, 27,5" |
| Zadní přehazovačka: | Shimano CUES RD-U4000 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|