Detailní popis produktu
Sportovní horské kolo s pevným rámem, které vás zaujme svými dokonalými jízdními vlastnostmi. Horské kolo musí dobře zrychlovat, efektivně zvládat stoupání a poskytovat pocit jistoty a plynulosti při sjezdu. Rambler 5.0 tyto vlastnosti splňuje na 100 %. Vidlice Rock Shox Judy Silver s 100 mm zdvihem a pohon Sram SX Eagle tvoří základ výbavy, která vás podpoří za všech podmínek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | MTB 29" |
|---|---|
| Brzdy: | Shimano MT200 / SMRT10 S/M |
| Hlavové složení: | NECO H156 |
| Kazeta: | Sram CSPG1210, 11-50 |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | SRAM FC X1 1000 Eagle, 32T, 175mm |
| Náboje: | CTM alloy center-lock 32H QR black |
| Pedály: | VPE 461 |
| Pneumatiky: | WTB Ranger 29x2,25" Comp |
| Počet rychlostí: | 12 speed |
| Představec: | CTM 7146/75mm |
| Ráfky: | CTM GA18, 622X21, 32H |
| Rok: | 2026 |
| Řadička: | Sram SX Eagle |
| Řetěz: | SRAM SX Eagle |
| Řídítka: | CTM N04, 720/1" rise/31,8mm |
| Sedlo: | CTM Cloud M |
| Sedlovka: | CTM LCSP-53, 350/31,6 mm |
| Typ rámu: | ALU 6061, M, L, XL |
| Velikost kol: | 29 |
| Velikost rámu: | M, L, XL |
| Vidlice: | Rock Shox JUDY SILVER TK, SA, 100mm |
| Zadní přehazovačka: | Sram SX EAGLE |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|