Detailní popis produktu
RASCAL 2.0 - perfektný bike, na ktorom môžeš odštartovať svoje prvé XC preteky alebo Maratón. Rovnako je to aj skvelý spoločník na každodenné jazdenie po okolí. Ľahký hliníkový rám, moderná geometria a prvotriedny set-up z neho robia toho pravého parťáka. Rýchle a tuhé 29“ palcové kolesá, ktoré majú lepšiu trakciu, zotrvačnosť a najmä plynulejší prejazd terénom sú už samozrejmosťou. RASCAL 2.0 ponúka taktiež veľmi pestrú výbavu ako je napr. vzduchová vidlica ROCK SHOX Judy a 12-rychlostný pohon SRAM. Priprav sa, vyrážame!Doplňkové parametry
| Kategorie: | MTB 29" |
|---|---|
| Brzdy: | Shimano MT400 / SMR10 S,M |
| Hlavové složení: | NECO H156 |
| hmotnost: | 13.3 |
| Kazeta: | Sram CSPG1210, 11-50 |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | SRAM FC X1 1000 Eagle, Boost, 32T, 175mm |
| Náboje: | Shimano MT400 / 32H |
| Pedály: | VPE 461 |
| Pneumatiky: | WTB Ranger 29x2,25" Comp |
| Počet rychlostí: | 12 speed |
| Představec: | CTM ASM02 90 mm |
| Ráfky: | WTB STi25, TCS, 29", 32H |
| Rok: | 2022 |
| Řadička: | Sram SX Eagle |
| Řetěz: | SRAM SX EAGLE 12s |
| Řídítka: | CTM HB352, 35dia, 760mm |
| Sedlo: | CTM FLAT |
| Sedlovka: | CTM SP3D2, 350/31,6 mm |
| Střední závit: | SRAM BB DUB BSA MTB |
| Typ rámu: | ALU 6061, M (18"), L (20"), XL (22") triple butted |
| Velikost kol: | 29 |
| Velikost rámu: | XL (22") |
| Vidlice: | Rock Shox JUDY SILVER TK, SA, 100mm, boost™ 15x110axle |
| Zadní přehazovačka: | Sram NX Eagle |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|