Detailní popis produktu
Dostupné univerzální horské kolo s lehkým hliníkovým rámem, které splňuje všechny současné standardy ale vyniká cenou, kterou jsme stlačili na minimum. REIN 1.0 je určen k jízdě jednoduchým terénem, nebo víkendovou cykloturistiku. Komponentová výbava je zvolena s ohledem na stoprocentní výkon a dlouhotrvající životnost.Doplňkové parametry
| Kategorie: | MTB 29" |
|---|---|
| Brzdy: | Shimano MT200 hydraulic |
| Hlavové složení: | 1 1/8" DIA:28.6/44/30mm |
| Kazeta: | Shimano MF-TZ500 7 speed 14-28T |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Shimano FC-TY301, 42-34-24T |
| Náboje: | NOVATEC 32H DISC 6H black |
| Pedály: | Flat HF-896 DU bearing |
| Pneumatiky: | 27,5x2,2" |
| Počet rychlostí: | 21speed |
| Přední přehazovačka: | Shimano Tourney FD-TY300 |
| Představec: | CTM Alloy 60mm 31,8 mm |
| Ráfky: | CTM 584X21, 32H, black |
| Rok: | 2026 |
| Řadička: | Shimano SLM315/7 speed |
| Řetěz: | KMC Z7 |
| Řídítka: | CTM alloy 680mm 31,8mm 20mm rise |
| Sedlo: | CTM CLOUD NEW |
| Sedlovka: | CTM alu Ø31.6 x 300mm |
| Typ rámu: | ALU 6061, S |
| Velikost kol: | 27,5 |
| Velikost rámu: | S (15") |
| Vidlice: | CTM XCF 100mm travel, 27.5" |
| Zadní přehazovačka: | Shimano Tourney RD-TY300 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|