Detailní popis produktu
Nekompromisní celoodpružené trailové elektrokolo se zdvihem zadní stavby 150mm, který nezná hranice. REZIST COMP se spolehlivým japonským motorem Shimano EP600 (85Nm) a integrovanou baterií Simplo s vysokou kapacitou až 750Wh ti umožní posunout jízdu na novou úroveň. Integrovaný systém kabeláže a technologie svařování smooth welding umocňují čistotu designu. Traily čekají!Doplňkové parametry
| Kategorie: | celoodpružená elektrokola |
|---|---|
| baterie: | SIMPLO 750Wh |
| Brzdy: | TEKTRO ORION / 203 / DISC |
| Hlavové složení: | FSA Orbit 1.5 |
| Kazeta: | Shimano CUES CS-LG300/10, 10-48 |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Shimano 36T / 165mm |
| Motor: | SHIMANO EP 600 / 85Nm |
| Náboje: | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Pedály: | VPE 527 |
| Pneumatiky: | WTB Trail Boss G2 F 29x 2.6" |
| Počet rychlostí: | 10 speed |
| Představec: | CTM ASM04 35 mm |
| Ráfky: | WTB ST i35 TCS 2.0 / 29" / 32H |
| Rok: | 2026 |
| Řadička: | Shimano CUES SL-U6000/10sp. |
| Řetěz: | Shimano CN-LG500 |
| Řídítka: | CTM HB352, 35dia, 780mm |
| Sedlo: | WTB Volt |
| Sedlovka: | EXA Form KSP900 (M-125mm/L-150mm/XL-175mm) |
| Tlumič párů: | RockShox DELUXE SELECT+ 210X55 LINEAR XL AIR CAN |
| Typ rámu: | R50 FS frame, Alloy 6061, Full Integrated Battery, ICR, 12x148mm, UDH, 4-Link, travel 150 mm, M, L, XL |
| Velikost kol: | 29 |
| Velikost rámu: | M, L, XL |
| Vidlice: | Rock Shox 35 SILVER TK, SA, 160mm, boost™ 15x110axle |
| Zadní přehazovačka: | Shimano CUES RD-U6000GS |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|