Detailní popis produktu
Nekompromisní celoodpružené trailové elektrokolo se zdvihem zadní stavby 150mm, který nezná hranice. REZIST PRO se spolehlivým japonským motorem Shimano EP801 (85Nm) a integrovanou baterií Simplo s vysokou kapacitou až 750Wh ti umožní posunout jízdu na novou úroveň. Integrovaný systém kabeláže a technologie svařování smooth welding umocňují čistotu designu. Kombinace robustní vidlice Rock Shox ZEB Select+ Charger3 RC2 a zadního tlumiče Rock Shox Deluxe Ultimate Linear XL Air Can ti dodá jistotu i při jízdě na totální hraně.Doplňkové parametry
| Kategorie: | celoodpružená elektrokola |
|---|---|
| baterie: | SIMPLO 750Wh |
| Brzdy: | Shimano MT420 / SMRT64LEC+600LEC |
| Hlavové složení: | FSA Orbit 1.5 |
| Kazeta: | Shimano CSM6100/12sp. 10-51 |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Shimano 36T / 165mm |
| Motor: | SHIMANO EP 801 / 85Nm |
| Náboje: | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Pedály: | HT-PA12 |
| Pneumatiky: | WTB R: Trail Boss TCS Tough E25 29x 2.6", F: Vigilante TCS Tough E25 29x2.6" |
| Počet rychlostí: | 12 speed |
| Představec: | Race Face CHESTER 35, 40mm |
| Ráfky: | WTB ST i35 TCS 2.0 / 29" / 32H |
| Rok: | 2026 |
| Řadička: | Shimano Deore XT SL-M8100/12sp. |
| Řetěz: | KMC e12 |
| Řídítka: | Race Face CHESTER 35/780mm, rise 20 |
| Sedlo: | Fizik Terra Aidon X5 |
| Sedlovka: | KS RAGEi (M-125mm/L-150mm/XL-175mm) |
| Tlumič párů: | RockShox DELUXE ULTIMATE 210X55 LINEAR XL AIR CAN |
| Typ rámu: | R50 FS frame, Alloy 6061, Full Integrated Battery, ICR, 12x148mm, UDH, 4-Link, travel 150 mm, M, L, XL |
| Velikost kol: | 29 |
| Velikost rámu: | M, L, XL |
| Vidlice: | Rock Shox ZEB SELECT+ CHARGER3 RC2, 170mm, 15x110axle |
| Zadní přehazovačka: | Shimano Deore XT RD-M8100 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|