Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | městská |
|---|---|
| Brzdy: | Alloy V-brake |
| Hlavové složení: | 1 1/8" DIA:25.4/34/30mm |
| Kazeta: | Shimano MF-TZ500 7 speed 14-28T |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Prowheel, 38T |
| Náboje: | Matrix alloy 36H silver |
| Pedály: | Flat HF-896 DU bearing |
| Pneumatiky: | 700x38C |
| Počet rychlostí: | 7speed |
| Představec: | CTM alloy/steel 40mm 25,4mm |
| Ráfky: | CTM 622X20, 36H, black |
| Rok: | 2026 |
| Řadička: | Shimano SL-RS35/7speed |
| Řetěz: | KMC Z33 |
| Řídítka: | CTM steel 700mm 100mm rise |
| Sedlo: | CTM lady comfort |
| Sedlovka: | Ø28.6 x 300mm |
| Typ rámu: | Hi Ten, 17" (430mm) |
| Velikost kol: | 28 |
| Velikost rámu: | 17" (430) |
| Vidlice: | Hi ten- unicrown 700C |
| Zadní přehazovačka: | Shimano Tourney RD-TY500 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|