Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 24" |
|---|---|
| Brzdy: | TEKTRO HD / 6-bolt 160mm |
| Hlavové složení: | CTM ZSø28.6/44/(30) |
| Kazeta: | Shimano CUES CS-LG300/9, 11-46 |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Wheeltop, 32T, 140mm |
| Náboje: | CTM alloy 32H |
| Pedály: | VPE 229 |
| Pneumatiky: | WTB Ranger 24x2,25" |
| Počet rychlostí: | 9 speed |
| Představec: | CTM 7213 40/25,4 mm |
| Ráfky: | CTM GA18, 507X21, 32H |
| Rok: | 2026 |
| Řadička: | Shimano CUES SL-U4000/9sp. |
| Řetěz: | KMC XGLIDE |
| Řídítka: | CTM N07, 600/35mm rise/25,4 mm |
| Sedlo: | CTM junior |
| Sedlovka: | CTM MPO 300/31,6 mm |
| Typ rámu: | ROCKY, AL 6061, 13" |
| Velikost kol: | 24 |
| Velikost rámu: | 13" |
| Vidlice: | Alloy unicrown 24" |
| Zadní přehazovačka: | Shimano CUES RD-U4000 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|