CTM RUBY GX 27,5 matná ružová
Výkonné dámské horské elektrokolo s pevným rámem, díky kterému bude každý výjezd nezapomenutelným dobrodružstvím. Hliníkový rám s komfortním nízkým nastupováním a integrací kabeláže jsme osadili extrémně výkonným motorem Panasonic GX Power Plus (75Nm), který je spárován s baterií LG.
Detailní popis produktu
Výkonné dámské horské elektrokolo s pevným rámem, díky kterému bude každý výjezd nezapomenutelným dobrodružstvím. Hliníkový rám s komfortním nízkým nastupováním a integrací kabeláže jsme osadili extrémně výkonným motorem Panasonic GX Power Plus (75Nm), který je spárován s baterií LG. Ta nabízí obrovskou kapacitu až 720Wh, což zajišťuje dlouhý dojezd. Na přehledném barevném LCD displeji se nacházejí všechny potřebné informace o jízdě. Předinstalované aplikace jako Komoot nebo Strava usnadňují orientaci a nabízejí přehledné informace o aktuální trase. Kombinace spolehlivých komponentů jako vzduchová vidlice Suntour XCM32 nebo ověřeného pohonu Shimano CUES zajistí dlouhodobý provoz bez nutnosti častého servisování.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 27,5" |
|---|---|
| Baterie: | LG 720 Wh / 36V / 20Ah |
| Vidlice: | Suntour XCM32 LO,DS, 27,5" 100mm |
| Přehazovačka: | Shimano CUES RD-U4000 |
| Převodník: | Samox 38T, 170mm |
| Počet převodů: | 9 speed |
| Motor: | PANASONIC GX Power plus / 75Nm |
| Rám: | ALU 6061, Easy Handling Geometry, Full Integrated Battery, ICR, Kickstand/Carrier/Fender Mounts, S, M |
| Brzdy: | Shimano MT200 / SMRT10M |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.