Detailní popis produktu
Výkonné dámské horské elektrokolo s pevným rámem, díky kterému bude každý výjezd nezapomenutelným dobrodružstvím. Hliníkový rám s komfortním nízkým nastupováním a integrací kabeláže jsme osadili extrémně výkonným motorem Panasonic GX Ultimate (95Nm), který je spárován s baterií LG. Ta nabízí obrovskou kapacitu až 720Wh, což zajišťuje dlouhý dojezd. Na přehledném barevném LCD displeji se nacházejí všechny potřebné informace o jízdě. Předinstalované aplikace jako Komoot nebo Strava usnadňují orientaci a nabízejí přehledné informace o aktuální trase. Kombinace spolehlivých komponentů jako vzduchová vidlice Suntour XCM32 nebo ověřeného pohonu Shimano CUES zajistí dlouhodobý provoz bez nutnosti častého servisování.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 29" |
|---|---|
| baterie: | LG 720 Wh / 36V / 20Ah |
| Brzdy: | Shimano MT200 / SMRT10M |
| Hlavové složení: | FSA No.80/62 |
| Kazeta: | Shimano CUES CS-LG300/10, 11-48 |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | FSA 38T, 165mm |
| Motor: | PANASONIC GX ULTIMATE / 95Nm |
| Náboje: | Novatec D041DSB,15mm/D142TSE,32H ,CL |
| Pedály: | VPE 537 |
| Pneumatiky: | WTB Ranger 27,5x 2.25" Comp |
| Počet rychlostí: | 10 speed |
| Představec: | CTM Viper 45mm ICR 31,8 |
| Ráfky: | WTB ST i30 TCS 2.0 27,5" 32H |
| Rok: | 2026 |
| Řadička: | Shimano CUES SL-U6000/10sp. |
| Řetěz: | KMC XGLIDE |
| Řídítka: | CTM N04, 700/1" rise/31,8mm |
| Sedlo: | SR Vivo Unitech |
| Sedlovka: | CTM LCSP-53, 300/31,6 mm |
| Typ rámu: | ALU 6061, Easy Handling Geometry, Full Integrated Battery, ICR, Kickstand/Carrier/Fender Mounts, S, M |
| Velikost kol: | 27,5 |
| Velikost rámu: | S ( 14"), M (15") |
| Vidlice: | Suntour XCM32-boost, AIR, LOR, DS, 120mm, 15x110axle, 27.5" |
| Zadní přehazovačka: | Shimano CUES RD-U6000GS |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|