Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 20" |
|---|---|
| Brzdy: | Alhonga V-brake |
| Hlavové složení: | Neco steel 1" |
| Kazeta: | Shimano MFTZ 500/6,14-28 |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Prowheel, 36T, 140mm |
| Náboje: | Matrix alloy 28H silver |
| Pedály: | TU 802A |
| Pneumatiky: | 20x1,75" |
| Počet rychlostí: | 1 speed, 6 speed |
| Představec: | Steel 60/22,2 mm |
| Ráfky: | RMX 20, 406X20, 28H, black |
| Rok: | 2024, 2025 |
| Řadička: | Shimano RS 35/6 speed, Shimano RV 300/6 speed |
| Řetěz: | KMC Z33 |
| Řídítka: | Steel 540mm |
| Sedlo: | CTM kids |
| Sedlovka: | Steel 200/25,4 mm |
| Střední závit: | BB set 119mm |
| Typ rámu: | Hi-Ten, 11", SCOOBY, Hi-Ten, 11 |
| Velikost kol: | 20 |
| Velikost rámu: | 11" |
| Vidlice: | Hi Ten unicrown 20" |
| Zadní přehazovačka: | Shimano Tourney RD-TY200 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|