Detailní popis produktu
Každodenní přesuny nebo víkendová cykloturistika. SENZE GX MAN je univerzální pánské elektrokolo s uhlazenou integrací osvětlení, blatníků, zadního nosiče a praktického stojanu. Čistý design podporuje integrace kabeláže dovnitř rámu. Spolehlivý a výkonný motor Panasonic GX Power Plus (75Nm), který spolupracuje s velkokapacitní baterií LG (720Wh) zajistí dlouhý dojezd. Na přehledném LCD barevném displeji se zobrazují potřebné informace o trase. Udělej si ze své denní rutiny nezapomenutelný zážitek díky SENZE GX MAN.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krosová elektrokola |
|---|---|
| baterie: | LG 720 Wh / 36V / 20Ah |
| Brzdy: | Shimano MT200 / SMRT10M |
| Hlavové složení: | FSA HS-HL |
| Kazeta: | Shimano CUES CS-LG300/9, 11-46 |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Samox 42T, 170mm |
| Motor: | PANASONIC GX Power plus / 75Nm |
| Náboje: | Novatec D041DSB/D142TSE,32H ,CL |
| Pedály: | VPE 537 |
| Pneumatiky: | WTB Intersector 29x2.0" reflective stripe |
| Počet rychlostí: | 9 speed |
| Představec: | CTM Hatchback 60mm ICR 31,8 |
| Ráfky: | WTB ST i25 TCS 2.0 29" 32H |
| Rok: | 2026 |
| Řadička: | Shimano CUES SL-U4000/9sp. |
| Řetěz: | KMC XGLIDE |
| Řídítka: | CTM N04, 720/1" rise/31,8mm |
| Sedlo: | SR Vivo Unitech |
| Sedlovka: | CTM SPS, 300-350/31,6 mm |
| Typ rámu: | ALU 6061, Easy Handling Geometry, Full Integrated Battery, ICR, Kickstand/Carrier/Fender Mounts, M, L, XL |
| Velikost kol: | 28 |
| Velikost rámu: | XL (21"), L (19"), M (17") |
| Vidlice: | SF22-NVX30 LO DS 29" 100mm |
| Zadní přehazovačka: | Shimano CUES RD-U4000 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|