Detailní popis produktu
Celoodpružené trailové kolo, které posune vaše ježdění na zcela novou úroveň! 130 mm zdvih zadní vidlice, osvědčený čtyřramenný systém odpružení a geometrie vyladěná ve spolupráci s mezinárodně úspěšným týmem CTM Racing Team. Tato kombinace zajišťuje stabilitu při vysokých rychlostech a zároveň zachovává agilitu v technických úsecích. Vaše hřiště nemá žádné limity.Doplňkové parametry
| Kategorie: | celoodpružená kola |
|---|---|
| Brzdy: | Shimano MT200 / SMRT10M |
| Hlavové složení: | NECO H156 |
| Kazeta: | Shimano CUES CS-LG300/10, 11-48 |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Shimano CUES FC-U4000-1, 32T/175mm |
| Náboje: | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Pedály: | VPE 537 |
| Pneumatiky: | WTB Trail Boss 29x2,4" Comp |
| Počet rychlostí: | 10 speed |
| Představec: | CTM 7195/40mm |
| Ráfky: | WTB STi30, TCS, 29", 32H |
| Rok: | 2026 |
| Řadička: | Shimano CUES SL-U6000/10sp. |
| Řetěz: | KMC XGLIDE |
| Řídítka: | CTM N06, 760/1" rise/35mm |
| Sedlo: | CTM Cloud M |
| Sedlovka: | EXA Form KSP900 (S-125/M-150/L,XL-175mm) |
| Tlumič párů: | X Fusion 02 PRO RL / 210x55 |
| Typ rámu: | S3 FS frame, Alloy 6061, ICR, 12x148mm, UDH,4-Link, travel 130mm, S, M, L, XL |
| Velikost kol: | 29 |
| Velikost rámu: | M, L, XL, S |
| Vidlice: | Suntour XCR34, AIR, 2CR, DS, 140mm, boost™ 15x110axle |
| Zadní přehazovačka: | Shimano CUES RD-U6000 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|