Detailní popis produktu
Celoodpružené trailové kolo, které posune vaše ježdění na zcela novou úroveň! Zadní odpružení s 130 mm zdvihem ovládané jemně nastavitelným tlumičem Rock Shox Super Deluxe Base R, přední odpružená vidlice Rock Shox Pike Base Rush RC se 140 mm zdvihem, osvědčený čtyřramenný systém odpružení a geometrie vyladěná ve spolupráci s mezinárodně úspěšným týmem CTM Racing Team. Tato kombinace zajišťuje stabilitu při vysokých rychlostech a zároveň poskytuje agilitu v technických úsecích. Vaše hřiště nemá žádné limity.Doplňkové parametry
| Kategorie: | celoodpružená kola |
|---|---|
| Brzdy: | Shimano BR-MT420 / SMRT54M |
| Hlavové složení: | NECO H156 |
| Kazeta: | Shimano Deore CS-M6100/12, 10-51 |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Shimano Deore FC-M6100-1, 32T, 175mm |
| Náboje: | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Pedály: | VPE 527 |
| Pneumatiky: | Maxxis DISSECTOR 29x2,40" EXO, TR |
| Počet rychlostí: | 12 speed |
| Představec: | CTM 7729/40mm |
| Ráfky: | WTB ST Tough, 30mm, TCS 2.0, 29", 32H |
| Rok: | 2026 |
| Řadička: | Shimano Deore SL-M6100/12sp. |
| Řetěz: | KMC X12 |
| Řídítka: | CTM N06, 760/1" rise/35mm |
| Sedlo: | Selle Royal SRX+ |
| Sedlovka: | EXA Form KSP900 (S-125/M-150/L,XL-175mm) |
| Tlumič párů: | Rock Shox Super Deluxe Base R,210x55 Linear Air |
| Typ rámu: | S3 FS frame, Alloy 6061, ICR, 12x148mm, UDH,4-Link, travel 130mm, S, M, L, XL |
| Velikost kol: | 29 |
| Velikost rámu: | M, L, XL, S |
| Vidlice: | Rock Shox PIKE BASE RUSH SC, DebonAir, 140mm, boost™ 15x110axle |
| Zadní přehazovačka: | Shimano Deore RD-M6100 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|