Detailní popis produktu
Celoodpružené trailové kolo, které posune vaše ježdění na zcela novou úroveň! Zadní odpružení s 130 mm zdvihem ovládané jemně nastavitelným tlumičem Rock Shox Deluxe Select+ Linear XL Air, přední odpružená vidlice Rock Shox Recon Silver RL se 140 mm zdvihem, osvědčený čtyřramenný systém odpružení a geometrie vyladěná ve spolupráci s mezinárodně úspěšným týmem CTM Racing Team. Tato kombinace zajišťuje stabilitu při vysokých rychlostech a zároveň agilitu v technických úsecích. Vaše hřiště nemá žádné hranice.Doplňkové parametry
| Kategorie: | celoodpružená kola |
|---|---|
| Brzdy: | Shimano MT200 / SMRT10M |
| Hlavové složení: | NECO H156 |
| Kazeta: | Sram CSPG1210, 11-50 |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | SRAM FC X1 1000 Eagle, 32T, 170mm |
| Náboje: | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Pedály: | VPE 527 |
| Pneumatiky: | WTB Trail Boss 29x2,4" Comp |
| Počet rychlostí: | 12 speed |
| Představec: | CTM 7195/40mm |
| Ráfky: | WTB STi30, TCS, 29", 32H |
| Rok: | 2026 |
| Řadička: | Sram SX Eagle |
| Řetěz: | SRAM SX Eagle |
| Řídítka: | CTM N06, 760/1" rise/35mm |
| Sedlo: | CTM Cloud M |
| Sedlovka: | EXA Form KSP900 (S-125/M-150/L,XL-175mm) |
| Tlumič párů: | Rock Shox Deluxe Select+/210x55/Linear XL Air |
| Typ rámu: | S3 FS frame, Alloy 6061, ICR, 12x148mm, UDH,4-Link, travel 130mm, S, M, L, XL |
| Velikost kol: | 29 |
| Velikost rámu: | M, L, XL, S |
| Vidlice: | Rock Shox RECON SILVER RL, SA, 140mm, boost™ 15x110axle |
| Zadní přehazovačka: | Sram SX EAGLE |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|