Detailní popis produktu
Celoodpružené trailové kolo, které vás nabije energií! Zdvih zadního odpružení až 160 mm naznačuje použití v náročném terénu. Na doladění geometrie a kinematiky odpružení jsme spolupracovali s jezdci mezinárodně úspěšného týmu CTM Racing Team. SKAUT 60 PRO je stabilní při vysoké rychlosti, ale také agilní v technických úsecích. Nepřístupný enduro terén, bike parky nebo horské stezky. Vaše hřiště prostě nemá žádné hranice. Citlivá a tuhá vidlice Rock Shox Domain Gold Isolator RC3 s 160 mm zdvihem a zadní tlumič Rock Shox Deluxe Ultimate s technologií Linear XL Air umožňují detailní nastavení tlumení podle vašich preferencí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | celoodpružená kola |
|---|---|
| Brzdy: | Shimano BR-MT420 / SMRT64 M/L |
| Hlavové složení: | NECO H156 |
| Kazeta: | Shimano Deore CS-M6100/12, 10-51 |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Shimano Deore FC-M6100-1, 32T, 175mm |
| Náboje: | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Pedály: | VPE 527 |
| Pneumatiky: | Maxxis MINION DHF 29x2,50" EXO, TR/DISSECTOR 29x2,40" EXO, TR |
| Počet rychlostí: | 12 speed |
| Představec: | CTM 7729/40mm |
| Ráfky: | WTB ST Tough, 30mm, TCS 2.0, 29", 32H |
| Rok: | 2026 |
| Řadička: | Shimano Deore SL-M6100/12sp. |
| Řetěz: | KMC X12 |
| Řídítka: | CTM N06, 780/1" rise/35mm |
| Sedlo: | Selle Royal SRX+ |
| Sedlovka: | EXA Form KSP900 (S-125/M-150/L,XL-175mm) |
| Tlumič párů: | Rock Shox Deluxe Ultimate, 230x62.5 Linear XL Air |
| Typ rámu: | S6 FS frame, Alloy 6061, ICR, 12x148mm, UDH,4-Link, travel 160mm, S, M, L, XL |
| Velikost kol: | 29 |
| Velikost rámu: | M, L, XL, S |
| Vidlice: | Rock Shox DOMAIN GOLD ISOLATOR RC3, 160mm, boost™ 15x110axle |
| Zadní přehazovačka: | Shimano XT RD-M8100 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|